Mazı gübreleri

Mazı gübreleri, yaprak dökmeyen ağaçlarınızın canlılığına, sağlığına ve canlı renklerine uygun şekilde bakmanızı sağlar. Yaygın olarak arborvita olarak adlandırılan Thujalar, şaşırtıcı derecede geniş çeşitlilikte bulunur ve ortak bir noktası vardır: bu kozalaklı ağaçlara adanmış profesyonel ürünlerle karşılanabilecek özel beslenme gereksinimleri. Mağazamızda birçok ünlü markadan geniş bir mazı gübresi yelpazesi bulacaksınız: aşağıda lütfen bu kategorideki birinci sınıf ürünleri rekabetçi fiyatlarla bulabilirsiniz. Daha yakından bak!

İğnelerin ve pulların kahverengileşmesini önleyen Mikronurtrientli Hedef Mazı Gübresi, çeşitli boyutlarda mevcuttur. Bahçenizde yetişen çardak sayısına göre bunlardan birini seçin. Fazla ödeme riski yoktur! Florovit'ten "100 dni" (100 gün) Mazı Gübresi de büyük ilgi görüyor. Bu uygulaması kolay granül bitki yemi, uzun süreli etki sağlayan özel bir formülle birlikte gelir. Ayrıca, anında etkili sıvı ürünlerin tüm hayranları için özel bir şeyimiz var, kullanıma hazır sulama kabında Thujas için "Zielony Dom" Yaprak Gübresi. Bu konsantre acil durum gübre, zayıf ve hastalıklı ağaçları desteklemek ve hayata döndürmek için mükemmel bir şekilde uygundur. Onlara tam set besin sağlamak için sadece gübre ile birlikte sulama kabını bahçe hortumuna takmanız ve bitkileri sulamanız yeterlidir. Yaprak dökmeyen bitkilerinize ekstra özen göstermeyi düşünüyorsanız, yaz sonunda Target'tan Sonbahar Kozalaklı Gübre uygulamaya başlayın. Bu ürün çardakların dayanıklılığını ve dona karşı dayanıklılığını artırır. Ağaçlarınızı ve çalılarınızı kışa hazırlamanıza ve donma sorununu ortadan kaldırmanıza olanak sağlar. Bunu kontrol et!

Mağazamızın teklifi hakkında daha fazla bilgi edinmenizi rica ederiz. Memnuniyet garantisiyle hızlı, rahat alışveriş yapın ve uygun fiyatlarımızdan yararlanın!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor