• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Muru

Tere tulemast meie Muruseemnete osakonda! Avastage esmaklassilisi muruvalikuid, mis sobivad erinevatele maastikele. Tutvuge laia valikuga meie veebipõhises aianduspoes! Oleme oma tooted teie mugavuse huvides korraldanud hästi määratletud alamkategooriatesse, tagades, et leiate kiiresti vajalikud muruseemned.

Soovite kasvatada lopsakat, rohelist muru päikeselisel, harva kastetaval alal? Meie kuivadele tingimustele mõeldud muruseemnete valik on ideaalne. Varjuliste alade jaoks vaadake meie Muruseemnete kategooriat, mis sisaldab liikide ja sortide segusid, mis kasvavad minimaalse päikesevalgusega, tagades tiheda ja laialdase kasvu. Kui teie muru on mõeldud laste mänguväljakuna, kaaluge meie vaba aja ja spordi muruseemnete segusid, mis on tuntud oma erakordse vastupidavuse poolest kulumisele. Universaalsed muruseemned on mitmekülgsed, sobivad erinevateks seadistusteks, sealhulgas prestiižseteks näidismurudeks. Vajate vastupidavat muru nõudlikeks rakendusteks? Meie professionaalsed muruseemnete segud sobivad ideaalselt jalgpalliväljakutele, teeäärtele, avalikele aladele ja parkidele. Pakume seemneid erinevates pakendisuurustes, sealhulgas ökonoomseid suurpakendeid meie Suurte Muruseemnete Pakkide kategoorias, kõik taskukohaste hindadega. Väiksemateks parandustöödeks on meie Üleseemendamise ja Muru Parandamise osakonnal just õiged parandus- ja uuenduskomplektid.

Töötame eksklusiivselt koos juhtivate, tunnustatud muruseemnete tootjatega, sealhulgas Barenburg, Trawnik Polski, Biopon, Compo ja Target. Nende järjekindlalt kõrgekvaliteedilised tooted tagavad kliendirahulolu. Looge oma ideaalne muru meie abiga ja nautige konkurentsivõimelisi hindu!

4.93