• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Veja

Sveiki atvykę į mūsų Vejos Sėklų skyrių! Atraskite aukščiausios klasės žolės pasirinkimus, tinkamus įvairiems peizažams. Naršykite platų asortimentą mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje! Savo patogumui esame suorganizavę produktus į gerai apibrėžtas subkategorijas, kad galėtumėte greitai rasti būtent tas vejos sėklas, kurių jums reikia.

Norite užauginti žalią ir sodrų veją saulėtoje, retai laistomoje vietoje? Mūsų vejos sėklų pasirinkimas sausiems sąlygoms yra idealus. Šešėlinėms vietoms patikrinkite mūsų Vejos Sėklų kategoriją, kurioje yra veislių ir rūšių mišinių, klestinčių su minimaliu saulės šviesos kiekiu, užtikrinančių tankų ir platus augimą. Jei jūsų veja yra skirta vaikų žaidimų aikštelei, apsvarstykite mūsų laisvalaikio ir sporto vejos mišinius, žinomus dėl jų išskirtinio atsparumo nusidėvėjimui. Universalios vejos sėklos yra lanksčios, tinkamos įvairioms aplinkoms, įskaitant prestižines demonstracines vejas. Reikia atsparios vejos reiklūms taikymams? Mūsų profesionalūs vejos sėklų mišiniai yra puikiai tinkami futbolo aikštėms, kelkraščiams, viešosioms erdvėms ir parkams. Siūlome sėklas įvairių dydžių pakuotėse, įskaitant ekonomiškas didmenines galimybes mūsų Didelių Vejos Sėklų Pakuotės kategorijoje, viską už prieinamas kainas. Mažesniems taisymams mūsų Persėjimo ir Vejos Taisymo skyrius turi tinkamus taisymo ir atnaujinimo rinkinius.

Mes bendradarbiaujame išskirtinai su pirmaujančiais, gerai žinomais vejos sėklų gamintojais, įskaitant Barenburg, Trawnik Polski, Biopon, Compo ir Target. Jų nuosekliai aukštos kokybės produktai užtikrina klientų pasitenkinimą. Sukurkite savo idealų veją su mūsų pagalba ir mėgaukitės konkurencingomis kainomis!

3.44
4.93
10.53