Çim

Sizi Çim tohumları bölümüne davet ediyoruz! Burada farklı siteler için sadece birinci sınıf çim seçimleri bulacaksınız. Çevrimiçi bahçe mağazamızda bulunan geniş seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinin! Alışverişi sizin için mümkün olduğunca kolaylaştırmak amacıyla, ürünleri açıkça tanımlanmış alt kategorilere ayırdık. Aradığınız otların tohumlarını hemen bulabileceksiniz.

Güneşli ve daha az sulanan bir alanda taze, yeşil çim yetiştirmeye mi çalışıyorsunuz? Kuru alanlar için çim seçimini seçin. Gölgeli yerler için çim çimen tohumları başka bir kategoride sizi bekliyor - bunlar, bolca büyümek ve genişçe yayılmak için güneş ışığına minimum maruz kalmayı gerektiren türlerin ve çeşitli karışımları kapsar. Çimlerinizin çocuk oyun alanı olması gerekiyor mu? Tedaviye karşı mükemmel direnç ile öne çıkan eğlence ve spor çim karışımları sipariş edin. Öte yandan, evrensel otların tohumları birçok farklı yere sığar. Bunların arasında vitrin çimleri için önerilen asil türleri bulacaksınız. Özel görevler için ağır bir çime ihtiyacınız varsa, profesyonel çim tohumu karışımlarını seçin. Bu çim seçimleri futbol sahaları, yol kenarları, halka açık meydanlar ve parklar için mükemmeldir. Çeşitli boyutlarda paketler halinde tohumlar sunuyoruz. Ekonomi çantalarını bulmak için Büyük çim tohumu paketleri kategorisini ziyaret edin. Onları gerçekten uygun fiyatlarla sunuyoruz! Sadece bazı boşlukları doldurmanız gerekiyorsa, montaj onarım ve gençleştirme setlerini Aşırı Besleme ve çim onarım bölümünde bulabilirsiniz.

Sadece en iyi, tanınmış çim tohumu üreticileri ile işbirliği yapıyoruz. Müşterilere sürekli, uzun süredir güven duymaktan ve güvenilir tedarikçilerimiz olan kişiler arasında: Barenburg, Trawnik Polski, Biopon, Compo ve Target. Ürünün üstün kalitesi memnuniyetinizi garanti eder. Bizim tarafımızdan biraz yardım alarak bir çim oluşturun ve rekabetçi fiyatlarımız sayesinde tasarruf edin!