Газон

Запрошуємо Вас до відділу насіння газону! Тут ви знайдете лише першокласні сорти трави для різних ділянок. Дізнайтеся більше про широкий вибір, доступний в нашому інтернет-магазині саду! Щоб зробити покупки максимально зручними для вас, ми розділили товари на чітко визначені підкатегорії. Ви зможете відразу знайти насіння трав, які шукаєте.

Ви намагаєтеся вирощувати свіжу зелену дерну на сонячному і рідше поливаному ділянці? Вибирайте вибір газону для сухих ділянок. Насіння газонної трави для тінистих місць очікує вас в іншій категорії - ці суміші видів і сортів, які потребують мінімального впливу сонячних променів, щоб рясно рости і широко розповсюджуватися. Чи повинен ваш газон бути майданчиком для ваших дітей? Замовляйте рекреаційні та спортивні газонні суміші, які виділяються відмінною стійкістю до ковзання. Насіння універсальних трав, з іншого боку, помістилося б на багато різних місць. Серед них ви знайдете благородні види, рекомендовані для демонстрації газонів. Якщо вам знадобиться важкий газон для спеціальних завдань, вибирайте професійні суміші для насіння газону. Ці трав'яні відбори ідеально підходять для футбольних полів, узбіччя дороги, громадських скверів та парків. Ми пропонуємо насіння в пакетах різного розміру. Відвідайте категорію Великих пакетів насіння трави, щоб знайти економні мішки. Ми пропонуємо їх за дійсно доступними цінами! Якщо вам потрібно заповнити лише деякі прогалини, ви знайдете комплекти для ремонту та омолодження приладів у відділі ремонту та газону.

Ми співпрацюємо лише з найкращими, відомими виробниками насіння трав. Серед тих, хто користується постійною, багаторічною довірою Клієнтів і які є нашими надійними постачальниками, є: Barenburg, Trawnik Polski, Biopon, Compo та Target. Преміум якість товару гарантує ваше задоволення. Встановіть газон лише за допомогою невеликої допомоги з нашого боку та заощадите гроші завдяки конкурентним цінам!

124.91
179.36