• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Závesné koše

Hľadáte nápady, ako vyzdobiť balkón? Prezrite si naše závesné koše. Nádoby na rastliny zavesené na háčikoch alebo namontované na stenách sa stanú očarujúcim doplnkom každého usporiadania. Pestovanie kvetín v závesných košoch predstavuje najúčinnejšiu metódu rozumného využívania priestoru na balkóne a terase bez rizika preťaženia ornamentami. S potešením z zaslúženej prestávky pod kaskádami voňavých kvetov sa nič nezhodovalo!

V našom záhradnom obchode sú k dispozícii závesné drôty z kvetináčov veľkosti 25, 30, 35 a 40 cm. Nájdete tu tiež zodpovedajúce rohože z kokosových vlákien - ekologický a atraktívny doplnok, ktorý dodá zariadeniu prirodzený, idylický vzhľad. Mali by ste si tiež prezerať výber našich vešiakov na zavesenie košov. Jednoduché a okrasné, dostupné v rôznych farbách, napriek tomu všetky rovnako odolné a silné. Ak vás misa s kvetmi prelamované nepresvedčí, domnievame sa, že sa na vás môžu obrátiť závesné kvetináče s dvomi úrovňami. Pútavé, starožitné vzory prinesú vášmu balkónu skutočne pocit Stredomoria. V ponuke sú aj náhradné reťaze na hrnce a závesné koše, galvanizované a práškové. Nedostatok miesta pre veľkú misku zavesenú na retiazke? Vyberte si nástenný kvetinový kôš, ktorý sa dá ľahko nainštalovať na stenu alebo zábradlie. Môžete si tiež objednať trojitý kovový kôš na okrúhle hrnce „Ibiza“, ktorý vám umožní vytvoriť závesnú záhradu obyčajných obyčajných kvetináčov. Toto ešte stále nie je všetko, čo máme na sklade! Odporúčame vám pravidelne si prezerať našu ponuku - dúfame, že na našom záhradnom trhu nájdete veľa inšpiratívnych nápadov!

V našej pravidelnej ponuke nájdete krásne a funkčné závesné koše vyrobené z odolných materiálov - drôtov, kovov, plastov odolných voči slnečnému žiareniu a dažďu. Stojíme za najvyššiu kvalitu našich kvetináčov a kvetináčov a rýchle dodanie domov za konkurencieschopné ceny. Neváhajte už - kliknite, uvidíte, objednajte a zariadte balkón svojich snov!

7.51
10.75
11.62