• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Rippuvad korvid

Otsite ideid oma rõdu kaunistamiseks? Kaaluge meie Rippuvaid korve! Need taimekonteinerid saab riputada konksudele või paigaldada seintele ning need lisavad võlu igale kujundusele. Lillede kasvatamine ripputavates korvides on mitte ainult tõhus viis rõdu või terrassi ruumi tarkaks kasutamiseks, vaid vältida ala ülekoormamist liigsete kaunistustega. Kujutage ette, kuidas naudite hästi teenitud pausi lõhnava õie kaskaadide all!

Meie aiapoes on saadaval riputatavad traadist lillekorvid suurustes 25, 30, 35 ja 40 cm. Leiate ka sobivad kookosekiust matid - keskkonnasõbralikud, atraktiivsed tarvikud, mis annavad kujundusele loomuliku ja idüllilise ilme. Ärge unustage sirvida meie valikut riputatavate korvide konksusid. Lihtsad ja dekoratiivsed, eri värvides, kuid kõik ühtviisi vastupidavad ja tugevad. Kui avatud lillepott ei veena teid, siis võib-olla köidavad teid kaksiknivooga "Roma" ripptopid. Intrigeerivad antiiksed mustrid toovad teie rõdule tõelise Vahemere atmosfääri. Pakume ka varukette pottidele ja riputatavatele korvidele, nii galvaniseeritud kui ka pulbervärvitud. Kas teil pole suurele ketile riputatud suurele kausile piisavalt ruumi? Valige seinale paigaldatav lillekorv, mida saab hõlpsasti paigaldada seinale või piirdele. Võite samuti tellida kolmekordse metallkorvi "Ibiza" ümaratele pottidele, mis võimaldab teil luua rippuvat aeda tavaliste pottidega. Aga see pole veel kõik, mida meie laos teile pakkuda on! Julgustame teid regulaarselt sirvima meie pakkumisi - loodame, et leiate meie aiaturult palju inspireerivaid ideid!

Leiate kauneid ja funktsionaalseid ripptoppe, mis on valmistatud vastupidavatest materjalidest - traadist, metallist ja ilmastikukindlast plastikust - meie tavalises valikus. Oleme uhked meie pottide ja lillepottide kõrge kvaliteedi ning kiire kodukohaletoimetamise üle konkurentsivõimeliste hindadega. Ärge enam kõhelge! Klõpsake, vaadake, tellige ja kujundage oma unistuste rõdu juba täna!