• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kabantys krepšeliai

Ieškote idėjų, kaip puošti savo balkoną? Svarstykite mūsų Kabantys krepšeliai! Šios augalų talpyklos gali būti pakabinamos ant kablių arba tvirtinamos prie sienų ir taps žavingu papildymu bet kuriam kompozicijai. Gėlių auginimas kabamuosiuose krepšeliuose yra ne tik efektyvus būdas išmintingai panaudoti balkono ar terasos plotą, bet ir išvengti pernelyg didelės dekoracijų apkrovos. Įsivaizduokite pasilepinimą po kvepiančių žiedynų kaskadomis!

Mūsų sodo parduotuvėje rasite kabamuosius gėlių krepšelius iš metalo dydžiais 25, 30, 35 ir 40 cm. Taip pat rasite tinkamus kokosų pluošto kilimus - aplinkai draugišką, patrauklų priedą, kuris suteiks jūsų kompozicijai natūralų ir idilišką išvaizdą. Neužmirškite apžiūrėti mūsų pasirinkimo kabamų krepšelių pakabų. Paprastos ir dekoratyvinės, įvairių spalvų ir dizainų, tačiau visi lygiai patvarūs ir stiprūs. Jei atviras gėlių puodas jus neįtikina, galbūt dviejų lygių "Roma" kabantys puodai jums patiks. Intriguojantys senoviniai raštai įves tikrą Viduržemio jūros atmosferą į jūsų balkoną. Taip pat siūlome atsargines grandines puodams ir kabantiems krepšiams, tiek galvanizuotas, tiek apdorotas milteliais. Trūksta vietos dideliam puodui, pakabintam ant grandinės? Pasirinkite sienos kabantį gėlių krepšį, kurį galima lengvai sumontuoti ant sienos ar tvoros. Taip pat galite užsisakyti trijų lygių metalinį krepšį "Ibiza" apvaliems puodams, kuris leis jums sukurti kabantį sodą iš paprastų puodų. Tačiau tai vis dar nėra visa mūsų turėtoja! Mes skatiname jūsų reguliariai peržiūrėti mūsų pasiūlymus - tikimės, kad sodo prekybos rinkoje rasite daug įkvepiančių idėjų!

Mūsų įprastame asortimente rasite gražius ir funkcionalius kabamuosius krepšelius, pagamintus iš tvirtų medžiagų - metalo, metalo gijos ir atsparaus oro sąlygoms plastiko. Mes garbiname mūsų puodų ir žemės ūkio įrankių aukštą kokybę ir greitą namų pristatymą už konkurencingas kainas. Nebekolbėkite! Spustelėkite, peržiūrėkite, užsisakykite ir šiandien sukurkite savo svajonių balkoną!

10.21
10.21