• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Piekārtie grozi

Meklējat idejas, kā dekorēt savu balkonu? Ieskatieties mūsu Piekārtos grozus! Šīs augu traukus var piekārt uz ķekšiem vai uzstādīt uz sienām, un tie kļūs par burvīgu papildinājumu jebkuram iekārtojumam. Ziedu audzēšana piekārtos grozos ir ne tikai efektīvs veids, kā gudri izmantot balkona vai terases vietu, bet arī izvairīties no telpas pārslodzi ar pārāk daudz dekorācijām. Iedomājieties sevi, kā jūs pelnojat atpūtu ziedu smaržas lāsēs!

Mūsu dārza veikalā ir pieejami piekārti metāla ziedu grozi ar izmēriem 25, 30, 35 un 40 cm. Turklāt jūs atradīsit saskaņotus kokosriekstu šķiedru paklājus - ekoloģisku, pievilcīgu aksesuāru, kas piešķirs jūsu iekārtojumam dabisku un idillisku izskatu. Nepalaidiet garām iespēju aplūkot mūsu izvēli piekārto grozu pakaramo. Vienkārši un dekoratīvi, pieejami dažādās krāsās, taču visi vienlīdz izturīgi un stipri. Ja atvērtā ziedu podiņa izskats jūs nepārliecina, iespējams, divstāvu "Roma" piekārtie podi jūs piesaistīs. Intrigējošie antīkie raksti ieviesīs patiesi Vidusjūras noskaņu jūsu balkonā. Mēs piedāvājam arī rezerves ķēdes podiem un piekārtiem groziem, gan cinkotu, gan pulvera pārklājumu. Vai jums trūkst vietas lielam podam ar ķēdēm? Izvēlieties sienas uzmontējamo ziedu grozu, ko var viegli uzstādīt uz sienām vai aizsargjoslām. Jūs arī varat pasūtīt trīskāršu metāla grozu "Ibiza" apaļiem podiem, ļaujot jums izveidot piekārtu dārzu no parastiem podiem. Bet tas vēl nav viss, kas mums ir noliktavā jums! Mēs aicinām jūs regulāri apskatīt mūsu piedāvājumu - ceram, ka dārza tirgū atradīsiet daudz iedvesmojošu ideju!

Jūs atradīsit skaistus un funkcionālus piekārtos grozu, izgatavotus no izturīgiem materiāliem - metāla, metāla stieplēm un laika apstākļiem izturīga plastmasa - mūsu regulārajā piedāvājumā. Mēs lepojamies ar augstu kvalitāti mūsu podiem un stādīšanas podiem, kā arī ātru piegādi uz mājām par konkurētspējīgām cenām. Vairs nevilcinieties! Noklikšķiniet, apskatiet, pasūtiet un iekārtojiet savu sapņu balkonu jau šodien!