• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Buksuss mēslojums

Buksuss mēslojums ir būtisks šo valdzinošo krūmu audzēšanai, vai arī jūs mērķējat uz izbēgušu, spoži zaļu dzīvu apmales vai mākslinieciski izveidots topiari (dzīva skulptūra, kas izveidota, nokliedzot krūmā esošos lapus un zarus). Labi baroti buksuss parāda ievērojamu vitalitāti, blīvu augšanu un dzīvu lapu krāsu. Lai uzturētu šo veselību, ir izdevīgi izpētīt mūsu plašo minerālmēslu izvēli buksusiem.

Mūsu "Mērķis Buksiem un Dzīvajiem Ārdiem" mēslojums, bagātināts ar būtiskiem mikroelementiem, nodrošina, ka jūsu strauji augošie zaļie krūmi paliek labi baroti, novēršot jebkādus uztura trūkumus, kas varētu palēnināt izaugsmi vai izraisīt lapu dzeltenumu. Regulāra mēslojuma izmantošana arī palielina izturību pret slimībām. Krūmiem, kas bieži un intensīvi tiek cirpti, mūsu Buksuss mēslojums no Agrecol ir ideāls. Tas nodrošina nepieciešamos uzturvielu elementus visu augšanas sezonu garumā un ir gan efektīvs, gan viegli lietojams. Turklāt tās konkurences spēja noteikti jūs iepriecinās - izmēģiniet to un redzēsiet transformāciju savā dārzā!

Pirkt "Garden Seeds Market" sola nepārspējamu klientu pieredzi. Mēs iegādājamies mēslojumu no uzticamiem ražotājiem, uzglabājam tos optimālās apstākļos un nodrošinām drošu iepakojumu piegādei. Katrs produkts tiek piegādāts ar detalizētiem lietošanas norādījumiem, padarot tos pieejamus pat sākotnējiem dārzkopjiem. Pārvēršiet savu dārzu labi uzturētā un eleganta vietā ar mūsu Buksuss mēslojumu. Buksusu un citu prasīgu koku un krūmu kopšana kļūst par vienkāršu!