• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Buksuss mēslojums

Bukša mēslojums palīdzēs jums sasniegt vēlamo efektu, audzējot šos ārkārtīgi burvīgos krūmus: blīvu, spilgti zaļu dzīvžogu vai brīnišķīgi izveidotu topāru (dzīvu skulptūru, kas veidota, apgriežot krūmu lapotni un zarus). Pareizi papildināti buksmeņi priecē ar izcilu vitalitāti, blīvi augošiem dzinumiem un spilgtas krāsas lapām. Lai saglabātu šo stāvokli, jums vajadzētu izmantot mūsu bagātīgo minerālūdens mēslojuma piedāvājumu.

Target Boxwood un Hedge Fertilizer ir unikāls produkts, kas bagātināts ar mikroelementiem. Izmantojot to, jūs novērsīsit ātri augošos zaļos krūmus no jebkāda veida barības vielu trūkuma, kas varētu pasliktināt augu augšanu un izraisīt lapu dzeltēšanu. Pareiza apaugļošana tieši nozīmē paaugstinātu izturību pret slimībām. Agrecol Boxwood Fertilizer ir paredzēts bieži un pārmērīgi apgrieztiem un apgrieztiem krūmiem, kuriem visā veģetācijas periodā nepieciešamas lielas uzturvielu devas. Šis efektīvais un viegli pielietojamais produkts jūs pārsteigtu ar konkurētspējīgu cenu - izmēģiniet to un izbaudiet rezultātus savā dārzā!

Iepirkšanās dārza sēklu tirgū garantē visaugstāko klientu pieredzi. Mūsu mēslošanas līdzekļi nāk no pazīstamiem, pārbaudītiem ražotājiem un tiek uzglabāti optimālos apstākļos un pirms nosūtīšanas ir nodrošināti. Visi no tiem tiek piegādāti ar detalizētām lietošanas instrukcijām, ļaujot dārza iesācējiem maksimizēt savu potenciālu. Pārsteidziet savus viesus ar koptu, elegantu dārzu - pateicoties mūsu mēslošanas līdzekļiem, rūpes par buksusu un citām prasīgām koku un krūmu sugām kļūst viegli!