Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива самшиту

Добрива самшиту допоможуть вам досягти бажаного ефекту у вирощуванні цих надзвичайно чарівних чагарників: щільної, яскраво-зеленої живоплоту або дивовижно сформованого топіарія (жива скульптура, утворена відсіканням листя чагарника та гілочок). Правильно доповнені самшити радують чудовою життєвою силою, густо зростаючими пагонами і яскраво забарвленим листям. Щоб зберегти такий стан, ви повинні скористатися нашою багатою пропозицією мінеральних добрив з самшиту.

Добриво цільового самшиту та живоплоту - це унікальний продукт, збагачений мікроелементами. Застосовуючи його, ви запобіжете швидко зростаючим зеленим кущам від будь-якого дефіциту поживних речовин, що може погіршити ріст рослин і призвести до пожовтіння листя. Правильне підживлення безпосередньо призводить до підвищення стійкості до хвороб. Добриво з самшиту Agrecol призначене для часто та надмірно обрізаних та обрізаних чагарників, які потребують великих доз поживних речовин протягом усього вегетаційного періоду. Цей ефективний та простий у застосуванні продукт здивує вас своєю конкурентоспроможною ціною - випробуйте його та насолоджуйтесь результатами у власному саду!

Покупки на ринку Garden Seeds гарантують найвищий рівень взаємодії з клієнтами. Наші добрива надходять від відомих, перевірених виробників, які зберігаються в оптимальних умовах і зберігаються перед відправкою. Всі вони постачаються з докладною інструкцією із використання, що дозволяє новачкам саду максимально використовувати свій потенціал. Здивуйте своїх гостей доглянутим, вишуканим садом - завдяки нашим добривам догляд за самшитом та іншими вибагливими деревами та чагарниками стає легким!

У цій категорії немає товарів