• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pukspuuväetised

Pukspuuväetised on hädavajalikud nende võluvate põõsaste kasvatamiseks, olgu siis eesmärgiks lopsakas erksat rohelist hekki või kunstiliselt vormitud topiaaria (elu skulptuur, mille loomiseks lõigatakse põõsa lehti ja oksi). Hästi toidetud pukspuud näitavad märkimisväärset elujõudu, tihe kasv ja elavaid lehti. Selle tervise säilitamiseks on kasulik uurida meie laia valikut mineraalväetisi.

Meie sihitud pukspuude ja hekkide väetis, millele on lisatud olulisi mikroelemente, tagab, et teie kiiresti kasvavad rohelised põõsad jäävad hästi toidetud, takistades igasuguseid toitainete puudusi, mis võiksid kasvu aeglustada või lehtede kollasust tekitada. Regulaarne väetamine suurendab ka haiguskindlust. Sagedasti ja tugevalt lõigatud põõsastele sobib suurepäraselt meie Agrecoli pukspuude väetis. See pakub vajalikke toitaineid kogu kasvuperioodi vältel ning on tõhus ja lihtne kasutada. Lisaks on selle konkurentsivõimeline hind kindlasti muljetavaldav - proovige seda ja näete oma aias toimuvat muutust!

Garden Seeds Marketis ostlemine lubab enneolematut kliendikogemust. Hangime oma väetised usaldusväärsetelt tootjatelt, säilitame neid optimaalsetes tingimustes ja tagame turvalise pakendamise saatmiseks. Iga toode on varustatud põhjalike kasutusjuhenditega, mis muudavad need kättesaadavaks isegi aiandushuvilistele. Muutke oma aed hästi hooldatud ja elegantseks ruumiks meie väetistega. Pukspuude ja teiste nõudlike puude ja põõsaste hooldamine muutub lihtsaks!