• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pukspuuväetised

Pukspuuväetised aitavad teil saavutada soovitud efekti nende erakordselt jumalike põõsaste kasvatamisel: tihe, erkroheline hekk või imeliselt moodustatud pinnakiht (elav skulptuur, mis on moodustatud põõsa lehestiku ja okste lõikamisel). Korralikult täiendatud pukspuu rõõmustab suurepärase elujõu, tihedalt kasvavate võrsete ja erksavärviliste lehtedega. Selle seisundi säilitamiseks peaksite kasutama meie rikkalikku mineraalsete pukspuuväetiste pakkumist.

Target Boxwood ja Hedge Fertilizer on ainulaadne mikrotoitainetega rikastatud toode. Selle abil saate vältida oma kiiresti kasvavaid rohelisi põõsaid igasuguse toitainete puuduse tõttu, mis võib kahjustada taimede kasvu ja põhjustada lehtede kollasust. Õige väetamine tähendab otseselt suurenenud vastupanuvõimet haigustele. Agrecol Boxwood Fertilizer on pühendatud sageli ja ülemäära kärbitud ja kärbitud põõsastele, mis vajavad kogu taimestiku jooksul suuri toitaineid. See tõhus ja hõlpsasti rakendatav toode üllataks teid oma konkurentsivõimelise hinnaga - proovige järele ja nautige tulemusi oma aias!

Aedseemnete turul ostlemine tagab kliendikogemuse kõrgeima taseme. Meie väetised pärinevad tuntud, tõestatud tootjatelt, neid ladustatakse optimaalsetes tingimustes ja kinnitatakse enne saatmist. Kõiki neid tarnitakse üksikasjalike kasutusjuhenditega, mis võimaldavad aia algajatel oma potentsiaali maksimeerida. Üllatage oma külalisi hoolitsetud ja elegantse aiaga - tänu meie väetistele muutub pukspuu ja muude nõudlike puu- ja põõsaliikide hooldamine lihtsaks!