• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Buksmedžio trąšos

Kukmedžio trąšos padės pasiekti norimą efektą auginant šiuos išskirtinai žavius krūmus: tankią, ryškiai žalią gyvatvorę arba nuostabiai suformuotą viršutinį sluoksnį (gyvą skulptūrą, suformuotą apkarpant krūmo lapiją ir šakeles). Tinkamai papildyti buksmedžiai džiugina puikiu gyvybingumu, tankiai augančiais ūgliais ir ryškių spalvų lapais. Norėdami išlaikyti šią būseną, turėtumėte pasinaudoti mūsų gausiu mineralinių buksmedžio trąšų pasiūla.

„Target Boxwood“ ir gyvatvorių trąšos yra unikalus produktas, praturtintas mikroelementais. Jį naudodami išvengsite greitai augančių žalių krūmų dėl bet kokio maistinių medžiagų trūkumo, kuris gali pakenkti augalų augimui ir pagelsti lapus. Tinkamas tręšimas tiesiogiai reiškia padidėjusį atsparumą ligoms. „Agrecol Boxwood“ trąša skirta dažnai ir per daug nukerpamiems bei genėtiems krūmams, kuriems per visą vegetacijos laikotarpį reikalingos didelės maistinių medžiagų dozės. Šis efektyvus ir lengvai pritaikomas produktas nustebintų konkurencinga kaina - išbandykite ir mėgaukitės rezultatais savo sode!

Pirkiniai sodo sėklų turguje garantuoja aukščiausią klientų patirtį. Mūsų trąšos pagamintos iš žinomų, patikrintų gamintojų, kurios yra sandėliuojamos optimaliomis sąlygomis ir yra saugios prieš išsiuntimą. Visi jie pristatomi su išsamia naudojimo instrukcija, leidžiančia sodo pradedantiesiems maksimaliai išnaudoti savo galimybes. Nustebinkite svečius išpuoselėtu, elegantišku sodu - mūsų trąšų dėka lengva prižiūrėti buksmedžius ir kitas reiklias medžių ir krūmų rūšis!