• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Buksmedžio trąšos

Buksmedžio trąšos yra būtinos šių žavingų krūmų auginimui, arba jūs siekiate sodinti gausią, ryškiai žalią gyvąją sieną arba meniškai suformuotą topijariją (gyvieji skulptūros kūrimas, kuris susideda iš krūmų lapų ir šakų kirpimo). Gerai šeriami buksmedžiai rodo pastebimą gyvybingumą, tankų augimą ir gyvas lapas. Norint palaikyti šią sveikatą, naudinga išnagrinėti mūsų plačią mineralinių trąšų buksmedžiams pasirinktį.

Mūsų kryptinė buksmedžių ir gyvųjų sienų trąša, praturtinta būtinomis mikromineralinėmis medžiagomis, užtikrina, kad jūsų sparčiai augantys žalieji krūmai išlieka gerai pamaitinti, užkertant kelią bet kokiems maisto trūkumams, kurie galėtų sulėtinti augimą arba sukelti lapų pablovėjimą. Reguliarus trąšų naudojimas taip pat didina atsparumą ligoms. Krūmams, dažnai intensyviai kirpimui, mūsų Buksmedžio trąša iš Agrecol yra ideali. Ji tiekia reikalingas maistingąsias medžiagas per visą augimo sezoną ir yra veiksminga bei lengvai naudojama. Be to, jos konkurencinga kaina tikrai jus nustebins - išbandykite ją ir pamatysite transformaciją savo sode!

Pirkdami Garden Seeds Market, jums žadama neprilygstama klientų patirtis. Mes gauname trąšas iš patikimų gamintojų, saugome jas optimaliomis sąlygomis ir užtikriname saugų pakavimą pristatymui. Kiekvienas produktas yra pristatomas su išsamiais naudojimo nurodymais, todėl juos lengva naudoti net naujokams sodo darbuotojams. Paverkite savo sodą gerai prižiūrima ir elegantiška vieta su mūsų Buksmedžio trąšomis. Buksmedžių ir kitų reiklių medžių bei krūmų priežiūra tampa paprasta!