• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Cesty, chodníky a príjazdové cesty

Cesty, chodníky a príjazdové cesty si vyžadujú pravidelné čistenie. Ak chcete, aby vyzerali bezchybne, prečítajte si viac informácií o produktoch, ktoré ponúkame v tejto podkategórii. Čo môžeme urobiť, keď sa zdá, že medzi dláždenými dlaždicami a dlažbou a burinami sa zhromažďujú nečistoty a zdá sa, že všetky štrbiny preberajú burinu? Naše spoľahlivé nástroje a čistiace prostriedky uľahčujú starostlivosť o váš domov.

Nedávno položený dláždený kameň alebo čerstvo naliaty betón vždy vyzerajú čisto a elegantne. Postupom času sa objavujú riasy, lišajníky, mach, pečeňové kôry a iné ťažko odstrániteľné nečistoty. Našťastie máme k dispozícii prostriedok na odstraňovanie rias a lišajníkov Arox 500 ml pre dláždené dlaždice, chodníky a steny. Tento produkt sa dodáva pripravený na použitie v praktickej fľaši s rozprašovačom. Ceníte si vysokú produktivitu? Kúpte si 250 ml alebo 1 000 ml dlhodobo pôsobiaci koncentrát Roundup Herbi Block na cesty a príjazdové cesty. Tieto vynikajúce čistiace prostriedky odstránia všetky nečistoty. Objednajte si dlažbovú kefu na vozovky a príjazdové cesty alebo škrabku na injektážnu maltu QuikFit Fiskars, ktorá je teraz k dispozícii za špeciálnu cenu, aby ste sa zbavili buriny, machu a nečistôt z ťažko prístupných miest.

Vysoko kvalitné nástroje a okamžite pôsobiace čistiace prostriedky sú k dispozícii v našom obchode za konkurencieschopné ceny. Zhromaždili sme výber pre najlepšie značky - vedúce postavenie na trhu s upratovaním. Výrobky Arox, Sumin a Fiskars vám pomôžu udržať chodníky, chodníky a príjazdové cesty v ideálnom prípade čisté. Je to také jednoduché - nakupujte online a presvedčte sa sami!