• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ceļi, ietves un piebraucamie ceļi

Ceļi, trotuāri un piebraucamie ceļi regulāri jātīra, lai saglabātu to nevainojamo izskatu. Iepazīstieties ar produktu klāstu, ko piedāvājam šajā kategorijā, lai jūsu āra telpas vienmēr izskatītos vislabāk.

Vai jums ir gadījies cīnīties ar netīrumu uzkrāšanos starp bruģakmeņiem un trotuāra flīzēm vai arī ar stādiem, kas spiežas iznākt katra spraugā? Mūsu uzticamie rīki un tīrīšanas līdzekļi padarīs jūsu mājas apkārtnes uzturēšanu par vienkāršu.

Kad nesen izliktais bruģis vai svaigi izlietotie betona virsmas sāk parādīt jūrām, sērūs, sūnīšiem, akmeņu samčiem un citiem grūti noņemamiem netīrumiem, neuztraucieties. Mēs piedāvājam ideālu risinājumu - Arox 500 ml jūru un sēru noņemšanas līdzeklis bruģakmeņiem, trotuāriem un sienām, speciāli izstrādāts šim nolūkam. Šis produkts tiek piegādāts lietošanai gatavā formā ērtā pudelē ar smidzinātāju. Vai vēlaties augstu efektivitāti? Izvēlieties 250 ml vai 1000 ml Roundup Herbi Block ilgstošu koncentrātu ceļiem un piebraucamajiem ceļiem. Šie izcilie tīrīšanas līdzekļi efektīvi novērsīs visus netīrumus. Papildiniet savu tīrīšanas rīku komplektu ar mūsu bruģa suku trotuāriem un piebraucamajiem ceļiem vai QuikFit Fiskars šuvēšanas tīrītāju, kas tagad ir pieejams īpašā cenā, lai apkarotu nezāles, sūni un netīrumus grūti sasniedzamās vietās.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet augstas kvalitātes rīkus un strauji darbojošos tīrīšanas līdzekļus konkurētspējīgās cenās. Mēs esam izvēlējušies labāko zīmolu klāstu - tīrīšanas tirgus līderus. Arox, Sumin un Fiskars produkti palīdzēs jums saglabāt jūsu ceļus, trotuārus un piebraucamos ceļus ideālā stāvoklī. Tas ir tik vienkārši - iepirkšanās tiešsaistē un pats pārliecinieties!