• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ceļi, ietves un piebraucamie ceļi

Ceļi, ietves un piebraucamie ceļi ir regulāri jātīra. Ja vēlaties, lai viņi vienmēr izskatās nevainojami, uzziniet vairāk par produktiem, kurus mēs piedāvājam šajā apakškategorijā. Ko mēs varam darīt, ja netīrumi sakrājas starp bruģakmeni un ietves flīzēm, un šķiet, ka nezāles pārņem katru šķēlumu? Mūsu uzticamie instrumenti un tīrīšanas līdzekļi atvieglo jūsu mājas apkārtnes aprūpi.

Nesen klātais bruģis vai svaigi izlietais betons vienmēr izskatās tīrs un glīts. Ar laiku parādās aļģes, ķērpji, sūnas, aknu kārpas un citi smagi, lai noņemtu aptraipījumu. Par laimi, mums ir pieejams Arox 500 ml aļģu un ķērpju noņemšanas līdzeklis bruģakmenim, ietvēm un sienām. Šis produkts tiek piegādāts gatavs lietošanai ērtā pudelē ar smidzinātāju. Vai jūs augstu vērtējat produktivitāti? Nopirkt 250 ml vai 1000 ml ilgstošas darbības Roundup Herbi Block koncentrātu celiņiem un piebraucamiem ceļiem. Šie izcilie tīrīšanas līdzekļi novērsīs katru aptraipījumu. Lai atbrīvotos no nezālēm, sūnām un netīrumiem no vietām, kurām ir grūti piekļūt, pasūtiet bruģa birsti ietvēm un piebraucamiem ceļiem vai QuikFit Fiskars javas skrāpi, kas tagad ir pieejams par īpašu cenu.

Mūsu veikalā par konkurētspējīgām cenām ir pieejami augstas kvalitātes instrumenti un ātri iedarbīgi tīrīšanas līdzekļi. Esam apkopojuši labāko zīmolu - tīrīšanas tirgus līderu - atlasi. Arox, Sumin un Fiskars produkti palīdzēs jums saglabāt ceļus, ietves un piebraucamos ceļus ideāli tīrus. Tas ir tik vienkārši - iepērcies tiešsaistē un pārliecinies par sevi!