• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Takeliai, šaligatviai ir trinkelės

Kelios, šaligatviai ir privažiavimai reikalauja reguliaraus valymo, kad išlaikytų nepriekaištingą išvaizdą. Atraskite produktų asortimentą, kurį siūlome šioje kategorijoje, kad jūsų lauko plotai visuomet atrodytų geriausiai.

Ar kada nors kovojote su purvu, susikaupusiu tarp rąstų ir šaligatvio plytelių, arba su pasididžiavusiomis piktžolėmis, kurios atsiranda kiekvienoje skylutėje? Mūsų patikimi įrankiai ir valymo priemonės padės jums lengvai prižiūrėti namų aplinką.

Kai jūsų neseniai dėliotos rąstų grindys arba šviežiai pilami betoniniai paviršiai pradeda rodyti ženklus dumblų, rašalų, samanų, kekšalų ir kitų sunkiai pašalinamų dėmių, nesijaudinkite. Mes turime puikų sprendimą - Arox 500 ml dumblių ir rašalų pašalinimo priemonė, specialiai sukurta rąstams, šaligatviams ir sienoms. Šis produktas pristatomas paruoštas naudoti patogioje buteliuke su purkštuku. Ieškote aukšto veiksmingumo? Pasirinkite 250 ml arba 1000 ml Roundup Herbi Block ilgalaikio poveikio koncentratą keliams ir privažiavimams. Šios aukštos kokybės valymo priemonės efektyviai pašalins visas dėmes. Patobulinkite savo valymo priemonių rinkinį naudodami mūsų šaligatvių šepetėlį šaligatviams ir privažiavimams arba QuikFit Fiskars spalvos šluotė, dabar pasiūlyti specialia kaina, kad galėtumėte kovoti su piktžolėmis, samanomis ir purvu sunkiai pasiekiamose vietose.

Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės įrankius ir greitai veikiančias valymo priemones konkurencingomis kainomis. Mes atrinkome geriausių prekės ženklų asortimentą - šios rinkos lyderių produkciją. Arox, Sumin ir Fiskars produktai padės jums išlaikyti kelius, šaligatvius ir privažiavimus nepriekaištingą būseną. Tai paprasta - pirkti internetu ir pats pamatyti pokyčius!