• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Takeliai, šaligatviai ir trinkelės

Keliai, šaligatviai ir važiuojamosios dalies dalys turi būti reguliariai valomi. Jei norėtumėte, kad jie visą laiką atrodytų nepriekaištingai, sužinokite daugiau apie produktus, kuriuos siūlome šioje subkategorijoje. Ką galime padaryti, kai purvas kaupiasi tarp akmenuko ir grindinio plytelių, ir atrodo, kad piktžolės užima kiekvieną plyšį? Mūsų patikimi įrankiai ir valymo priemonės palengvina rūpinimąsi jūsų namų apylinkėmis.

Neseniai nutiestas akmenukas ar šviežiai išlietas betonas visada atrodo švarus ir tvarkingas. Laikui bėgant atsiranda dumblių, kerpių, samanų, kepenų žvynelių ir kitų kietų, kad pašalintų apgadinimą. Laimei, mes turime „Arox“ 500 ml dumblių ir kerpių šalinimo medžiagą, skirtą grindinio dangai, šaligatviams ir sienoms. Šis produktas pristatomas paruoštas naudoti į patogų buteliuką su purkštuvu. Ar vertinate aukštą produktyvumą? Pirkite 250 ml arba 1000 ml ilgio veikimo „Roundup Herbi Block“ koncentratą takams ir važiuojamosioms dalims. Šios puikios valymo priemonės pašalins kiekvieną apgadinimą. Norėdami atsikratyti piktžolių, samanų ir nešvarumų nuo sunkiai prieinamų vietų, užsisakykite grindinio šepetį šaligatviams ir važiuojamosioms dalims arba „QuikFit Fiskars“ skiedinio skaldą, kurį dabar galima įsigyti už specialią kainą.

Mūsų parduotuvėje konkurencingomis kainomis galite įsigyti aukštos kokybės įrankių ir greitai veikiančių valymo priemonių. Surinkome geriausių prekių ženklų - valymo rinkos lyderių - atranką. „Arox“, „Sumin“ ir „Fiskars“ produktai padės jūsų kelius, šaligatvius ir važiuojamąsias dalis išlaikyti idealiai švarius. Tai taip paprasta - apsipirkite internete ir įsitikinkite patys!