• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Teed, kõnniteed ja sõiduteed

Teed, kõnniteed ja sõiduteed vajavad regulaarset puhastamist. Kui soovite, et nad näeksid kogu aeg välja laitmatud, lugege lisateavet toodete kohta, mida selles alamkategoorias pakume. Mida teha, kui munakivi ja kõnniteede vahele koguneb mustus ja umbrohi näib võtvat üle kõik pilud? Meie usaldusväärsed tööriistad ja puhastusvahendid hõlbustavad teie kodu ümbruse eest hoolitsemist.

Hiljuti laotud munakivi või värskelt valatud betoon näeb alati puhas ja puhas välja. Aja jooksul ilmuvad vetikad, samblikud, samblad, maksapähklid ja muud tugevad kahjustused. Õnneks on saadaval Aroxi 500 ml vetikaid ja samblikke eemaldav vahend munakivide, kõnniteede ja seinte jaoks. See toode tarnitakse kasutusvalmis pihustiga käepärasesse pudelisse. Kas hindate kõrget tootlikkust? Radade ja sõiduteede jaoks saate osta 250 ml või 1000 ml pikatoimelist Roundup Herbi Block kontsentraati. Need suurepärased puhastusvahendid kõrvaldavad kõik tuhmid. Umbrohust, sambast ja mustusest vabanemiseks raskesti ligipääsetavates kohtades tellige kõnniteede ja sõiduteede sillutusharja või QuikFit Fiskarsi mördikäärijat, mis on nüüd saadaval erihinnaga.

Kvaliteetsed tööriistad ja kiiresti mõjuvad puhastusvahendid on meie poes saadaval konkurentsivõimelise hinnaga. Oleme kokku kogunud valiku parimatele kaubamärkidele - puhastusturu juhtidele. Aroxi, Sumini ja Fiskarsi tooted aitavad teil rajad, kõnniteed ja sõiduteed ideaalselt puhtad hoida. See on nii lihtne - ostke veebis ja vaadake ise!