• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Teed, kõnniteed ja sõiduteed

Teed, kõnniteed ja sissesõidud vajavad regulaarset puhastamist, et säilitada nende veatu välimus. Tutvuge toodete valikuga selles kategoorias, et hoida oma välisruumid alati parimas korras.

Kas olete kunagi pidanud võitlema mustuse kogunemisega sillutuskivide ja kõnniteeplaatide vahele või järjekindlate umbrohtudega, mis tunduvad igast pilust välja kasvavat? Meie usaldusväärsed tööriistad ja puhastusvahendid muudavad teie kodu ümbruse hooldamise vaevatuks.

Kui hiljuti paigaldatud sillutuskivid või värskest valatud betoonpinnad hakkavad näitama vetikate, samblike, sambla, maksaruohu ja muude raskesti eemaldatavate plekkide märke, ärge muretsege. Meil on selleks ideaalne lahendus - Arox 500 ml vetikate ja sammalde eemaldusvahend sillutuskividele, kõnniteedele ja seintele, spetsiaalselt välja töötatud selleks otstarbeks. See toode tarnitakse kasutamiseks valmis pudelis koos pihustiga. Kas soovite kõrget efektiivsust? Valige 250 ml või 1000 ml Roundup Herbi Block pikaajaline kontsentraat teedele ja sissesõitudele. Need suurepärased puhastusvahendid eemaldavad tõhusalt kõik plekid. Laiendage oma puhastuskomplekti kõnniteede ja sissesõitude puhastusharjaga või QuikFit Fiskarsi vuugipuhastajaga, mis on nüüd saadaval erihinnaga, et võidelda raskesti ligipääsetavates kohtades kasvava umbrohu, sambla ja mustuse vastu.

Meie poest leiate konkurentsivõimeliste hindadega kvaliteetsed tööriistad ja kiiretoimelised puhastusvahendid. Oleme valinud parimad kaubamärgid - puhastusturu liidrid. Arox, Sumin ja Fiskarsi tooted aitavad teil hoida oma teed, kõnniteed ja sissesõidud ideaalses korras. See on nii lihtne - ostke internetist ja veenduge ise!