Likörler / ruhlar

Bazen ABD'de samimi olarak adlandırılan ev yapımı likörler ve alkollü içkiler tat alıcılarınızı cennete gönderiyor ve soğuk algınlığı için en iyi tedavi yöntemidir. Ev yapımı alkolün uygun şekilde ayarlanması gerekir ve bu nedenle likör yapmak ve depolamak için faydalı aksesuarlar sunuyoruz. Mağazamızda uygun süratlerde güzel sürahi, sürahi ve cep şişesi, pratik kavanoz, şişeler, kapaklar ve etiketler bulacaksınız. Bütün bu seçimi bu bölümde bulabilirsiniz!

Lezzetli bir likör, zarif bir sürahiden daha iyi servis edilir. Basit şekilleri tercih ederseniz, mağazamızda özel bir fiyata satılan Aroniówka - (Chokeberry likörü şişesi) - bir kapaklı sürahi size hitap etmelidir. Ayrıca kalın, aynen kristal camdan süslenmiş sürahiler ve 900 ml sürahi ve 4 bardaktan oluşan zarif Likör seti, ideal bir hediye fikri! Cam fıçı dekantörlerimizi, farklı ebat ve renklerde temin edilebilen musluklara göz atın. Bu süs konteyneri, tüm misafirlerinizi memnun edecek. Bu kesinlikle değil - aynı zamanda likör, şarap ve tatlı alkollü içkiler koymak için ideal olan klasik likör şişesi ve mağazamızda ev yapımı likörler yapmak için mükemmel kavanozlar da alacaksınız. Ayrıca, ürettiğiniz ürünlerin adını ve üretim tarihini yazabileceğiniz 30'lu paketler halinde bulunan, güzel Likör yapışkanlı etiketlere de ihtiyacınız olabileceğini düşünüyoruz. Sadece sizin için hazırladığımız şeye bakın!

Mağazamızda likör yapımı için gerekli aksesuar ve gereçleri sipariş edin. Uygun fiyatları ve ucuz, hızlı teslimatı garanti ediyoruz. Özel tekliflerimiz için bizi izlemeye devam edin ve düzenli müşterilerimiz için indirimlerle tasarruf edin. Hobiniz, bizden biraz yardım alarak size daha fazla neşe ve memnuniyet getirecek!