• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Liköörid / kanged alkohoolsed joogid

Kodus valmistatud liköörid, mida USAs sageli nimetatakse cordials'iks, saadavad su maitsemeeled taevasse ja on populaarne vahend külmetushaiguste vastu. Nende likööride ja jookide valmistamine nõuab õigeid vahendeid ja keskkonda. Seetõttu pakume teile olulisi tarvikuid oma loomingu valmistamiseks ja säilitamiseks. Avastage kaunid karahvinid, dekanteerijad ja puusaliigendid, samuti praktilised purgid, pudelid, korgid ja sildid – kõik mõistliku hinnaga. Tutvuge meie täieliku valikuga selles Liqueurs / spirits kategoorias!

Imeline liköör on kõige parem, kui seda serveerida elegantsest dekanteerijast. Neile, kes hindavad lihtsust, on Aroniówka (Chokeberry likööripudel) karahvin koos korgiga erihinnaga just teie jaoks. Samuti esitleme dekoratiivseid karahvine paksust, kristallsarnasest klaasist ja suurepärast liköörikomplekti, mis koosneb 900 ml karahvinist ja 4 klaasist - suurepärane kingiidee! Ärge jätke kasutamata meie klaasist tünnidekanteere kraanidega, mis on saadaval erinevates suurustes ja värvides. Sellised dekoratiivsed esemed kindlasti muljet avaldavad teie külalistele. Aga see pole veel kõik! Meil on ka klassikaline likööripudelite komplekt korkidega, ideaalne likööride, veinide ja magusate jookide säilitamiseks, samuti kvaliteetsed purgid koduse likööri valmistamiseks. Kaaluge meie elegantsete likööri enesekleepuvate siltide lisamist, mis on saadaval 30-ne pakendites, et märgistada oma looming nime ja tootmise kuupäevaga. Sukelduge meie Liqueurs / spirits kollektsiooni, et näha kõike, mida meil on pakkuda!

Tellige meie poest likööri valmistamiseks vajalikud tarvikud. Lubame taskukohaseid hindu ja kiiret, kuluefektiivset kohaletoimetamist. Hoidke end kursis meie eripakkumistega ja nautige allahindlusi meie lojaalsetele klientidele. Laseme teie hobil tuua veel rohkem rõõmu ja rahulolu!

6.00
12.69