• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Liķieri / stiprie alkoholiskie dzērieni

Mājās gatavoti likjēri, ko ASV bieži sauc par cordials, piešķir jūsu garšas sajūtām debesu baudu un ir populārs līdzeklis pret saaukstēšanos. Šādu likjēru un spirta dzērienu gatavošanai ir vajadzīgi pareizie rīki un vide. Tāpēc mēs piedāvājam nepieciešamos piederumus jūsu radījumu gatavošanai un glabāšanai. Atklājiet skaistus karafes, dekantēšanas pudelītes un hip flasks, kā arī praktiskas burkas, pudeles, vāciņus un etiķetes – visu par pieņemamām cenām. Iepazīstieties ar mūsu pilno klāstu šajā Liqueurs / spirits kategorijā!

Gardo likjēri vislabāk baudīt, kad to lej no elegantas dekantēšanas pudelītes. Tiem, kas novērtē vienkāršību, mūsu piedāvātais Aroniówka (Arōnijas likjēra pudele) karafs ar vāku, kas pieejams par īpašu cenu, būs īpaši piemērots. Mēs arī piedāvājam dekoratīvus karafes no bieza, kristālam līdzīga stikla un izsmalcināto Likjēra komplektu, kas sastāv no 900 ml karafa un 4 glāzēm - lieliska dāvanu ideja! Nepalaistiet garām mūsu stikla dekantēšanas pudelītes ar krāniem, pieejamas dažādos izmēros un krāsās. Šādi dekoratīvi priekšmeti noteikti iepriecinās jūsu viesus. Bet tas vēl nav viss! Mēs arī piedāvājam klasisko Likjēra pudelīšu komplektu ar korkiem, ideāli piemērotu likjēru, vīnu un saldajiem spirta dzērieniem, kā arī augstākās klases burkas mājās gatavotu likjēru gatavošanai. Apsveriet mūsu eleganto pašlīmējošo Likjēra etiķešu pievienošanu, pieejamas 30 gab. iepakojumos, lai apzīmētu savus radījumus ar nosaukumiem un ražošanas datumu. Iegremdējieties mūsu Liqueurs / spirits kolekcijā, lai redzētu visu, ko mēs piedāvājam!

Pasūtiet nepieciešamos likjēru gatavošanas piederumus mūsu veikalā. Mēs solām pieņemamas cenas un ātru, izdevīgu piegādi. Sekojiet līdzi mūsu īpašajiem piedāvājumiem un izbaudiet atlaides mūsu pastāvīgajiem klientiem. Ļaujiet mums padarīt jūsu vaļasprieku vēl priecīgāku un apmierinošāku!

1.16
6.00
12.69