• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Likeriai / spiritas

Namų gamybos likeriai, dažnai vadinami cordials JAV, jus sužavės ir yra populiarus būdas kovoti su šalta. Šių likerių ir stipriųjų alkoholinių gėrimų gamybai reikalingi tinkami įrankiai ir aplinka. Todėl mes siūlome būtinus priedus jūsų kūrybai gaminti ir laikyti. Atraskite gražias karafas, dekanterius ir kišeninius buteliukus, taip pat praktiškus indus, butelius, kamščius ir etiketes – viską už prieinamą kainą. Naršykite mūsų visą asortimentą šioje Liqueurs / spirits kategorijoje!

Skaniu likeriu geriausia mėgautis, kai jis pilamas iš elegantiško dekanterio. Tiems, kurie vertina paprastumą, mūsų siūloma Aroniówka (Aronijos likerio butelis) karafa su kamščiu, prieinama už specialią kainą, yra puikus pasirinkimas. Mes taip pat siūlome dekoratyvias karafas iš storo, kristalui panašaus stiklo, ir puikų Likerių rinkinį, kurį sudaro 900 ml karafa ir 4 stiklinės - puiki dovana! Nepraleiskite mūsų stiklo dekanterių su čiaupais, prieinamų įvairiais dydžiais ir spalvomis. Tokios dekoratyvios detalės tikrai sužavės jūsų svečius. Bet tai dar ne viskas! Mes taip pat siūlome klasikinį Likerio butelių rinkinį su kamščiais, puikiai tinkantį laikyti likerius, vynus ir saldžiuosius stipriuosius alkoholinius gėrimus, taip pat aukščiausios kokybės indus namų gamybos likeriams gaminti. Apsvarstykite galimybę įsigyti mūsų elegantiškas savaiminio klijavimo Likerio etiketes, prieinamas 30 vnt. pakuotėse, ant kurių galite užrašyti savo kūrybos pavadinimą ir gamybos datą. Panaršykite po mūsų Liqueurs / spirits kolekciją ir pamatykite, ką mes galime pasiūlyti!

Užsisakykite būtinus reikmenis likerių gamybai mūsų parduotuvėje. Mes garantuojame prieinamas kainas ir greitą, ekonomišką pristatymą. Sekite mūsų specialius pasiūlymus ir mėgaukitės nuolaidomis mūsų pastoviesiems klientams. Leiskite mums padėti jūsų pomėgiui tapti dar džiaugsmingesniu ir patenkinti jūsų lūkesčius!

1.16
3.63
4.46
5.01
5.35
5.80
12.69