Фільтри продуктів

Ціна

Лікери / спиртні напої

Домашні лікери, які іноді в США називають сердечками, і спиртні напої відправляють ваші смакові рецептори на небо і є найкращим ліком від нежиті. Домашній алкоголь потребує відповідних обставин, тому ми пропонуємо корисні аксесуари для виготовлення та зберігання лікерів. У нашому магазині ви знайдете красиві карафе, графини та фляги, практичні баночки, а також пляшки, ковпачки та етикетки за доступними цінами. Ви можете знайти весь цей вибір у цьому відділі!

Смачний лікер ще краще подається з елегантного графина. Якщо ви віддаєте перевагу простим формам, вам сподобається граф Aroniówka - (пляшка лікерного ароматного соку) - кришка з кришкою, доступна в нашому магазині за спеціальною ціною. Ми також пропонуємо декоративні кафе, виготовлені з товстого, просто схожого на кришталь скла та витонченого набору лікеру з 900-міліграмового графіну та 4 склянок - ідеальна ідея подарунка! Перегляньте наші скляні посудини з кранами з кранами, які доступні в різних розмірах і кольорах. Цей декоративний контейнер порадує всіх ваших гостей. Це далеко не все - ви також отримаєте класичний набір лікерових пляшок з пробками, ідеально підходить для зберігання лікерів, вин та солодких алкогольних напоїв, а також чудові банки для виготовлення домашніх лікерів у нашому магазині. Ми думаємо, що вам також можуть знадобитися симпатичні етикеточні самоклеючі етикетки, доступні в упаковках по 30 штук, на яких ви можете записати назву та дату виробництва своїх виробів. Просто подивіться, що ми підготували для вас!

Замовте аксесуари та посуд, необхідні для виготовлення лікеру в нашому магазині. Ми гарантуємо доступні ціни та дешеву миттєву доставку. Слідкуйте за нашими спеціальними пропозиціями та економте зі знижками для наших постійних клієнтів. Ваше хобі принесе вам ще більше радості та задоволення з невеликою допомогою від нас!