В'язані (рашель) сумки

Якщо ви готуєтесь до збору врожаю, придбайте в’язані (рашель) пакетики, призначені для зберігання овочів та фруктів. Який розмір вам потрібен? Погляньте, що ми маємо для вас! Ми пропонуємо широкий вибір високоякісних трикотажних (рашель) сумок, які продаються окремо або у великих упаковках. Не соромтеся і скористайтеся нашими конкурентними цінами!

В'язані (рашель) сумки, які пропонуються в нашому магазині, виготовлені з еластичного, але дуже міцного матеріалу, стійкого до розриву. Це, мабуть, найкраще рішення для зберігання овочів і фруктів. Складені сумки не займають багато місця і при цьому є дуже місткими. Завдяки сітчастій структурі вони забезпечують вільну циркуляцію повітря, зменшуючи ризик гниття фруктів та овочів. Вони ідеально підходять для тривалого зберігання картоплі, цибулі, моркви, коріння петрушки, селерини, буряка, волоських горіхів, яблук і цибулин квітів. Просто погляньте на цю доступну ціну! Ви отримаєте трикотажні пакетики для зберігання овочів та фруктів розміром 30 х 50 см, 40 х 60 см та 50 х 80 див. Один мішок вмістить - залежно від його розміру - від 5 до 15 кг товару!

Ми відстоюємо високу міцність та преміальну якість, доступні для всіх! Дізнайтеся більше про наш вибір продукції та придбайте міцні трикотажні сумки, які будуть служити вам роками. Зробіть велике замовлення та заощадите завдяки вражаючим знижкам. Покупки в нашому магазині завжди принесуть додаткові переваги - перевірте нас!