Örme çanta (çanta)

Hasat için hazırlanırsanız, sebze ve meyveleri saklamak için örülmüş örgü çanta satın alın. Size hangi beden gerekiyor? Sizler için hazırladıklarımıza bir bakın! Ayrı olarak veya daha büyük paketlerde satılan geniş bir yelpazede yüksek kaliteli örme çantalar sunuyoruz. Tereddüt etmeyin ve rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanın!

Mağazamızda sunulan örgü (Raşel) çantalar esnek, ancak çok dayanıklı yırtılmaya karşı dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Bu tartışmasız en iyi sebze ve meyve depolama çözümüdür. Katlanmış çantalar fazla yer kaplamaz ve yine de çok yeteneklidir. Ağ yapısı sayesinde serbest hava sirkülasyonu sağlayarak meyve ve sebzelerin çürüme riskini azaltır. Patates, soğan, havuç, maydanoz kökü, kereviz, pancar, ceviz, elma ve çiçek soğanlarının uzun süre depolanması için çok uygundurlar. Sadece bu uygun fiyata bir göz atın! 30 x 50 cm, 40 x 60 cm ve 50 x 80 cm boyutlarında sebze ve meyve depolamak için örme (raschel) çantalar alacaksınız. Bir torba - büyüklüğüne bağlı olarak - 5 - 15 kg arası mal alabilecek!

Herkes için uygun fiyatlı mükemmel dayanıklılık ve birinci sınıf kaliteye sahibiz! Ürün seçimimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve yıllarca size hizmet edecek sağlam örme çanta satın alın. Daha büyük bir sipariş verin ve etkileyici indirimler sayesinde tasarruf edin. Mağazamızda alışveriş yapmak her zaman ekstra faydalar sağlayacaktır - bize göz atın!