• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Megzti (raschel) krepšiai

Jei ruošiatės derliui, nusipirkite megztus („raschel“) krepšius, skirtus laikyti daržoves ir vaisius. Kokio dydžio reikia? Pažvelkite į tai, ką turime jums parduotuvėje! Mes siūlome platų aukštos kokybės megztų (raschel) krepšių, parduodamų atskirai arba didesnėmis pakuotėmis, pasirinkimą. Nedvejodami ir pasinaudokite mūsų konkurencingomis kainomis!

Megzti („raschel“) krepšiai, kuriuos siūlome įsigyti mūsų parduotuvėje, yra pagaminti iš tamprios, tačiau labai patvarios ašaroms atsparios medžiagos. Neabejotinai tai yra geriausias daržovių ir vaisių laikymo sprendimas. Sulankstyti krepšiai neužima daug vietos, tačiau yra labai talpūs. Dėl tinklelio struktūros jie leidžia laisvai cirkuliuoti ore, todėl sumažėja vaisių ir daržovių puvimo rizika. Jie puikiai tinka ilgai laikyti bulves, svogūnus, morkas, petražolių šaknis, salierus, burokėlius, graikinius riešutus, obuolius ir gėlių svogūnėlius. Pažvelkite į šią prieinamą kainą! Jūs gausite megztus (raškinius) maišelius daržovėms ir vaisiams laikyti, kurių dydis 30 x 50 cm, 40 x 60 cm ir 50 x 80 cm. Viename krepšyje - priklausomai nuo jo dydžio - bus nuo 5 iki 15 kg prekių!

Mes reiškiame puikų patvarumą ir aukščiausios kokybės kainą, kuri prieinama kiekvienam! Sužinokite daugiau apie mūsų produktų pasirinkimą ir įsigykite tvirtus megztus krepšius, kurie tarnaus jums metų metus. Užsisakykite didesnį užsakymą ir sutaupykite dėka įspūdingų nuolaidų. Apsipirkimas mūsų parduotuvėje visada duos papildomų privalumų - patikrinkite mus!