• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Megzti (raschel) krepšiai

Jeigu ruošiatės derliui, apsvarstykite mūsų megztus (raschel) krepšius, specialiai skirtus daržovių ir vaisių saugojimui. Nesate tikri dėl jums reikalingo dydžio? Naršykite mūsų platus asortimentą, kad rastumėte idealų variantą! Mes siūlome įvairių aukštos kokybės megztų (raschel) krepšių pasirinkimą, kurie yra prieinami atskirai arba didesnėse paketose. Nepaleiskite mūsų konkurencingų kainų!

Mūsų parduotuvėje siūlomi megzti (raschel) krepšiai yra pagaminti iš elastinio, bet nepaprastai tvirto ir atsparaus plyšimui medžiagos, todėl jie yra puiki daržovių ir vaisių saugojimo priemonė. Sulankiusiems krepšiams vietos reikia nedaug, tačiau jie išplėsta ir talpina stebinančią kiekį. Jų tinklelio struktūra skatina laisvą oro cirkuliaciją, mažindama vaisių ir daržovių supuvimo galimybę. Jie yra puikūs bulvių, svogūnų, morkų, petražolių šaknų, salierų, burokėlių, graikinių riešutų, obuolių ir gėlių svogūnų saugojimui. Be to, mūsų kainos yra labai prieinamos! Megzti (raschel) krepšiai yra 30 x 50 cm, 40 x 60 cm ir 50 x 80 cm dydžio. Priklausomai nuo jų dydžio, kiekvienas krepšys gali talpinti nuo 5 iki 15 kg produktų!

Mes didžiuojamės teikdami išskirtinę tvirtumą ir aukštos kokybės produktus už kainas, kurios neįkraus jūsų piniginės. Atraskite mūsų asortimentą ir investuokite į tvirtus megztus krepšius, kurie jums tarnaus metų metus. Užsisakykite dideliais kiekiais ir mėgaukitės dideliais nuolaidomis. Apsipirkimas pas mus visada ateina su papildomais privalumais - įsitikinkite patys!