• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Trikotāžas (raschel) somas

Ja sagatavojaties ražai, ņemiet vērā mūsu trikotāžas (raschel) somas, kas ir īpaši izstrādātas dārzeņu un augļu uzglabāšanai. Vai esat neskaidrs par nepieciešamo izmēru? Pārlūkojiet mūsu plašo izvēli, lai atrastu perfekto risinājumu! Mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes trikotāžas (raschel) somu izvēli, kas ir pieejamas gan individuāli, gan lielos komplektos. Nepalaidiet garām mūsu konkurētspējīgās cenas!

Mūsu veikalā piedāvātās trikotāžas (raschel) somas ir izgatavotas no elastīga, bet ļoti izturīga un izturīga plīša materiāla, kas padara tās par ideālu risinājumu dārzeņu un augļu uzglabāšanai. Saritinot, šīs somas ir kompaktas, bet tās paplašinās, lai varētu uzglabāt pārsteidzošu daudzumu. To maršrutējuma struktūra veicina brīvu gaisa cirkulāciju, samazinot augļu un dārzeņu sapušanas iespēju. Tās ir ideāli piemērotas kartupeļu, sīpolu, burkānu, pētersīļa saknēm, sellerijam, biešu saknēm, riekstiem, āboliem un ziedu ķīliem ilgtermiņa uzglabāšanai. Turklāt mūsu cenas ir ļoti pieejamas! Mūsu trikotāžas (raschel) somas ir pieejamas izmēros 30 x 50 cm, 40 x 60 cm un 50 x 80 cm. Atkarībā no izmēra, katrā maisā var uzglabāt no 5 līdz 15 kg produkcijas!

Mēs lepojamies piedāvāt izcilu izturību un augstas kvalitātes produktus par cenu, kas nelauzīs jūsu bankas kontu. Iepazīstiet mūsu piedāvājumu un ieguldiet izturīgās trikotāžas somās, kas jums kalpos gadus ilgi. Pasūtiet lielos daudzumos un baudiet ievērojamas atlaidas. Iepirkšanās pie mums vienmēr nes papildu priekšrocības - pārliecinieties pats!