• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Trikotāžas (raschel) somas

Ja jūs gatavojaties ražas novākšanai, iegādājieties trikotāžas (raschel) maisiņus, kas paredzēti dārzeņu un augļu uzglabāšanai. Kāds izmērs jums ir nepieciešams? Apskatiet to, kas mums ir veikalā jums! Mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes trikotāžas (raschel) maisiņu sortimentu, ko pārdod atsevišķi vai lielākos iepakojumos. Nevilcinieties un izmantojiet mūsu konkurētspējīgo cenu priekšrocības!

Trikotāžas (raschel) somas, kuras tiek piedāvātas mūsu veikalā, ir izgatavotas no elastīga, tomēr ļoti izturīga pret asaru izturīgu materiālu. Tas neapšaubāmi ir labākais dārzeņu un augļu uzglabāšanas risinājums. Salocītas somas neaizņem daudz vietas, tomēr ir ļoti ietilpīgas. Pateicoties acu struktūrai, tie nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, samazinot augļu un dārzeņu sabrukšanas risku. Tie ir lieliski piemēroti kartupeļu, sīpolu, burkānu, pētersīļu sakņu, seleriju, biešu, valriekstu, ābolu un puķu sīpolu ilgstošai uzglabāšanai. Apskatiet šo pieejamo cenu! Jūs iegūsit adītus (raschel) maisiņus dārzeņiem un augļiem, kuru lielums ir 30 x 50 cm, 40 x 60 cm un 50 x 80 cm. Vienā somā - atkarībā no tā lieluma - būs no 5 līdz 15 kg preču!

Mēs iestājamies par izcilu izturību un augstākās kvalitātes kvalitāti, kas ir pieejama ikvienam! Uzziniet vairāk par mūsu produktu izvēli un iegādājieties izturīgus trikotāžas maisiņus, kas jums kalpos gadiem ilgi. Veiciet lielāku pasūtījumu un ietaupiet, pateicoties iespaidīgajām atlaidēm. Iepirkšanās mūsu veikalā vienmēr sniegs papildu priekšrocības - pārbaudiet mūs!