• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kootud (raschel) kotid

Kui valmistute saagikoristuseks, ostke silmkoelised (raschel) kotid, mis on ette nähtud köögiviljade ja puuviljade hoidmiseks. Mis suurust sa vajad? Vaadake, mida meil teile pakkuda on! Pakume laias valikus kvaliteetseid silmkoelisi (raschel) kotte, mida müüakse eraldi või suuremates pakkides. Ärge kõhelge ja kasutage meie konkurentsivõimelisi hindu!

Kootud (raschel) kotid, mida meie poes pakutakse, on valmistatud venivast, kuid samas väga vastupidavast rebenemiskindlast materjalist. See on vaieldamatult parim köögiviljade ja puuviljade ladustamise lahendus. Volditud kotid ei võta palju ruumi ja on siiski väga mahukad. Tänu võrgustruktuurile võimaldavad need vaba õhuringlust, vähendades puu- ja köögiviljade lagunemise ohtu. Need sobivad suurepäraselt kartuli, sibula, porgandi, peterselli juurte, juurselleri, peedi, kreeka pähklite, õunte ja lillesibulate pikaajaliseks ladustamiseks. Vaadake lihtsalt seda taskukohast hinda! Saate silmkoelised (raschel) kotid köögiviljade ja puuviljade hoidmiseks suurusega 30 x 50 cm, 40 x 60 cm ja 50 x 80 cm. Üks kott mahutab olenevalt suurusest 5–15 kg kaupa!

Seisame suurepärase vastupidavuse ja esmaklassilise kvaliteedi eest, mis on kõigile taskukohased! Lisateave meie tootevaliku kohta ja ostke vastupidavad silmkoekotid, mis teenivad teid aastaid. Tehke suurem tellimus ja säästke tänu muljetavaldavatele allahindlustele. Meie poes ostlemine toob alati lisahüvesid - tutvuge meiega!