• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kootud (raschel) kotid

Kui valmistate ette saagi, siis kaaluge meie kootud (raschel) kottide kasutamist, mis on spetsiaalselt mõeldud köögiviljade ja puuviljade säilitamiseks. Kas olete ebakindel, millist suurust vajate? Tutvuge meie laia valikuga, et leida täiuslik sobivus! Pakume laias valikus kvaliteetseid kootud (raschel) kotte, mis on saadaval nii eraldi kui ka suuremates pakendites. Ärge jätke kasutamata meie konkurentsivõimelisi hindu!

Meie kaupluses pakutavad kootud (raschel) kotid on valmistatud elastsest, kuid äärmiselt vastupidavast ja rebimiskindlast materjalist, mis teeb neist ideaalse lahenduse köögiviljade ja puuviljade säilitamiseks. Kokkuvoldituna ei võta need kotid palju ruumi, kuid need laienevad üllatavalt palju. Nende võrkstruktuur soodustab vaba õhuringlust, vähendades seeläbi puuviljade ja köögiviljade mädanemise riski. Need on ideaalsed kartulite, sibulate, porgandite, peterselli juurte, selleri, peetide, pähklite, õunte ja lillelökide pikaajaliseks säilitamiseks. Lisaks on meie hinnad uskumatult taskukohased! Meie kootud (raschel) kotid on saadaval suurustes 30 x 50 cm, 40 x 60 cm ja 50 x 80 cm. Olenevalt suurusest mahutab iga kott 5 kuni 15 kg tooteid!

Me uhkustame end erakordse vastupidavuse ja esmaklassilise kvaliteediga, mis on kõigile taskukohased! Tutvuge meie valikuga ja investeerige vastupidavatesse kootud kottidesse, mis kestavad teile aastaid. Tellige hulgi ja nautige märkimisväärseid allahindlusi. Meiega ostlemine toob alati kaasa lisahüvesid - veenduge ise!