Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива для трав

Добрива для рослин - це продукти, вміст яких відповідає вимогам найвибагливіших рослин. Якщо у вашому саду ростуть м’ята, базилік, орегано та меліса, або якщо ви маєте намір створити міні-трав’яний сад на балконі або кухонному підвіконні, продукти цієї категорії допоможуть вам досягти бажаних результатів. Погляньте уважніше на підбір добрив для трав, який ми підготували для вас!

Ziołovit - Трав'яне добриво з гуано від Zielony Dom, Biohumus MAX від Target та Органічне добриво для томатів та трав - Концентрат на 140 літрів водного розчину від Substral - це наші бестселери серед трав'яних продуктів. Довговічне добриво з помідорів та трав від Target, одного з найефективніших продуктів у своїй категорії, допоможе вам правильно доповнити рослини, вирощені в саду. Цей гранульований продукт розчиняється і проникає в ґрунт повільними, поступовими темпами, отже, забезпечує трави достатньою кількістю поживних речовин протягом тривалого періоду до декількох місяців. Ми рекомендуємо поживну речовину Compo Plant у одноразовому практичному аплікаторі для рослин, вирощених у горщиках та інших контейнерах.

Незалежно від того, яке добриво ви вибрали б з нашого широкого вибору, ми гарантуємо ваше повне задоволення. Продукти, доступні в нашому магазині, надходять від відомих виробників добрив та рослинної їжі. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати лише оригінальні сертифіковані товари, які відповідають найсуворішим критеріям ЄС. Ми підтримуємо ціни, доступні кожному, і пропонуємо сезонні пропозиції, що робить кожне відвідування нашого магазину вигідним для вас. Не витрачайте час на відвідування цегляних садових центрів, адже тут ви знайдете все, що потрібно для ваших садових та домашніх рослин. Ми ласкаво запрошуємо Вас до швидкого походу по магазинах.

У цій категорії немає товарів