• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Ürdiväetised

Ürdiväetised on tooted, mille koostis vastab kõige nõudlikumate ürditaimede vajadustele. Olgu teil kasvamas aias piparmünt, basiilik, oregano või sidrunmeliss või kavatsete rajada rõdule või köögi aknalauale miniürdipuud, aitavad selle kategooria tooted saavutada soovitud tulemusi. Vaadake lähemalt meie valikut ürdiväetisi, mille oleme teie jaoks ette valmistanud!

Ziołovit – Ürdiväetis Guanoga Zielony Domilt, Biohumus MAX Targetilt ja Orgaaniline Tomati ja Ürdi Väetis - Kontsentraat 140 liitri vee lahusele Substralilt on meie enimmüüdud tooted ürditoidu kategoorias. Targeti pikaajaline Tomati ja Ürdi Väetis, üks tõhusamaid tooteid oma kategoorias, aitab teil korralikult täiendada aias kasvatatavaid taimi. See graanulväetis lahustub ja tungib mulda aeglaselt ja järk-järgult, tagades ürtidele piisavad toitainete annused pikema aja jooksul, kuni mitme kuuni. Soovitame Compo taimetoitu ühekordses, praktilises aplikaatoris, potis ja muudes anumates kasvatatavatele taimedele.

Sõltumata sellest, millist väetist valite meie laiast valikust, garanteerime teie täieliku rahulolu. Meie poes pakutavad tooted pärinevad tuntud väetiste ja taimetoitude tootjatelt. Meie veebipoes saate osta ainult originaalseid, sertifitseeritud tooteid, mis vastavad kõige rangematele EL-i kriteeriumidele. Pakume hindu, mis on taskukohased kõigile, ja pakume hooajalisi pakkumisi, mis muudavad iga külastuse meie poodi kasulikuks teile. Ärge raisake aega füüsiliste aianduskeskuste külastamisele, sest siit leiate kõik, mida teie aed ja toataimed vajavad. Kutsume teid meeldivale kiirele osturetkele.