• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Ürdiväetised

Ürdiväetised on tooted, mille sisu vastab kõige nõudlikumate ürditaimede nõuetele. Kui teie aias peaks kasvama piparmünt, basiilik, pune ja sidrunmeliss või peaksite rõdule või köögi aknalauale rajama mini ürdiaia, aitavad selle kategooria tooted soovitud tulemusi saavutada. Vaadake lähemalt ürdiväetise valikut, mille oleme teile ette valmistanud!

Ziołovit - ürdiväetis Guanoga ettevõttest Zielony Dom, Biohumus MAX ettevõttelt Target ning orgaaniline tomati- ja ürdiväetis - kontsentraat 140 liitri Substrali veelahuse jaoks on meie ürditoitude seas enimmüüdud. Targeti kauakestev sihtmärgi tomati- ja ürdiväetis, mis on üks selle kategooria tõhusamaid tooteid, aitab teil aias kasvatatud taimi korralikult täiendada. See granuleeritud toode lahustub ja tungib mulda aeglaselt ja järk-järgult, pakkudes seeläbi ürtidele piisavat toitainete annust pikema aja jooksul kuni mitu kuud. Pottides ja muudes anumates kasvatatavatele taimedele soovitame toitaineid Compo Plant ühekordselt kasutatavas praktilises aplikaatoris.

Sõltumata sellest, millise väetise meie suure valiku hulgast valiksite, garanteerime teie täieliku rahulolu. Meie poes saadaval olevad tooted pärinevad tuntud väetiste ja taimse toidu tootjatelt. Meie veebipoest saate osta ainult kõige rangematele ELi kriteeriumidele vastavaid originaalsertifikaate. Seisame kõigile taskukohaste hindade eest ja pakume välja hooajalisi pakkumisi, mis muudavad iga külastuse meie poes teile kasumlikuks. Ärge raisake aega tellistest ja mörtidest aianduskeskuste külastamisele, sest siit leiate kõik, mida teie aed ja kodutaimed vajavad. Kutsume teid lahkelt kiirele poetuurile.