• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Žolelių trąšos

Žolelių trąšos yra produktai, kurių sudėtis atitinka pačių reikliausių žolelių augalų reikalavimus. Ar auginate savo sode mėtą, baziliką, čiobrelius ar citrininę melisą, ar ketinate įrengti mini žolelių sodą ant balkono ar virtuvės palangės, šios kategorijos produktai padės pasiekti norimus rezultatus. Pažvelkite į mūsų paruoštą žolelių trąšų pasirinkimą!

Ziołovit – Žolelių trąša su Guano iš Zielony Dom, Biohumus MAX iš Target ir Organinė pomidorų ir žolelių trąša - Koncentratas 140 litrų vandens tirpalui iš Substral yra mūsų geriausiai parduodami produktai žolelių maisto kategorijoje. Ilgalaikė Target pomidorų ir žolelių trąša iš Target, viena efektyviausių savo kategorijoje, padės tinkamai papildyti sode augančius augalus. Šios granuliuotos trąšos lėtai ištirpsta ir skverbiasi į dirvą, todėl žolelės ilgą laiką, iki kelių mėnesių, gauna pakankamai maistinių medžiagų. Rekomenduojame Compo augalų maistą vienkartinėje, praktiškoje aplikatorėje, skirtą puoduose ir kituose indeliuose augančioms augalams.

Nepriklausomai nuo to, kokią trąšą pasirinksite iš mūsų plausaus pasirinkimo, garantuojame jūsų pilną pasitenkinimą. Mūsų parduotuvėje prieinami produktai yra iš garsių trąšų ir augalų maisto gamintojų. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti tik originalius, sertifikuotus produktus, atitinkančius griežčiausius ES kriterijus. Siūlome kainas, prieinamas kiekvienam, ir siūlome sezoniškus pasiūlymus, dėl kurių kiekvienas apsilankymas mūsų parduotuvėje yra naudingas jums. Nesvaistykite laiko apsilankydami fizinėse sodininkystės centruose, nes čia rasite viską, ko reikia jūsų sodui ir namų augalams. Maloniai kviečiame jus į greitą apsipirkimą.