• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Žolelių trąšos

Žolelių trąšos yra produktai, kurių turinys atitinka reikliausių žolinių augalų reikalavimus. Jei jūsų sode turėtų augti mėta, bazilikas, raudonėlis ir melisa, ar ketinate balkone ar virtuvės palangėje įrengti mini vaistažolių sodą, šios kategorijos produktai padės pasiekti norimų rezultatų. Atidžiau pažvelkite į mums paruoštą žolelių trąšų pasirinkimą!

„Ziołovit“ - vaistažolių trąša su „Guano“ iš „Zielony Dom“, „Biohumus MAX“ iš „Target“ ir organinis pomidorų ir žolelių trąša - 140 litrų vandens tirpalo koncentratas iš „Substral“ yra mūsų bestseleriai tarp žolelių maisto. „Target“ ilgalaikis „Target“ pomidorų ir žolelių trąša - vienas efektyviausių produktų savo kategorijoje - padės tinkamai papildyti sode auginamus augalus. Šis granuliuotas produktas ištirpsta ir įsiskverbia į dirvą lėtai, laipsniškai, todėl vaistažolėms tiekiama pakankamai maistinių medžiagų per ilgesnį laikotarpį iki kelių mėnesių. Augalams, auginamiems vazonuose ir kitose talpyklose, „Compo Plant“ maistinę medžiagą rekomenduojame naudoti vienkartiniame, praktiškame aplikatoriuje.

Nepriklausomai nuo to, kokias trąšas pasirinktumėte iš mūsų plataus pasirinkimo, mes garantuojame visišką jūsų pasitenkinimą. Mūsų parduotuvėje esantys produktai yra žinomų trąšų ir augalinio maisto gamintojų. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti tik originalius, sertifikuotus produktus, atitinkančius griežčiausius ES kriterijus. Mes pasisakome už visiems prieinamas kainas ir siūlome sezoninius pasiūlymus, dėl kurių kiekvienas apsilankymas mūsų parduotuvėje jums yra pelningas. Nešvaistykite laiko lankydamiesi plytų ir skiedinių sodų centruose, nes čia rasite viską, ko reikia jūsų sodui ir namų augalams. Maloniai kviečiame į greitą apsipirkimą.

-10%
2.33 2.59
Pasiūlymas baigiasi
„Herba Strong“ - vitaminas, maitinantis vaistažoles - 30 ml - -10%
2.50 2.78
Pasiūlymas baigiasi
Ziołovit - žolelių trąšos guano pagrindu - Zielony Dom® - 300 ml - -10%
3.24 3.60
Pasiūlymas baigiasi
BIO vaistažolių ir daržovių trąšų lazdelės - Compo® - 20 szt. - -10%
6.19 6.88
Pasiūlymas baigiasi
BIO daržovių ir žolelių trąša organinėms kultūroms - Florovit® - 800 g - -10%
8.64 9.60
Pasiūlymas baigiasi
BIO žolelių trąša - Compo® - 500 ml - -10%
8.82 9.80
Pasiūlymas baigiasi
Eko žolelių, pomidorų ir agurkų trąšos - Target® - 1 kg - -10%
8.91 9.90
Pasiūlymas baigiasi
Universalios trąšos - sodas - Planta® - 3 kg - -10%
11.79 13.10
Pasiūlymas baigiasi
„Herb Food“ - „Compo®“ - 50 x 30 ml dozatorius - -10%
98.88 109.86
Pasiūlymas baigiasi