Bitki gübreleri

Herb Gübreleri, içeriği en zorlu bitki bitkilerinin gereksinimlerini karşılayan ürünlerdir. Bahçenizde nane, fesleğen, kekik ve limon balsamı yetişiyorsa veya balkonda veya mutfak pervazında mini bir bitki bahçesi kurmayı düşünüyorsanız, bu kategorideki ürünler istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır. Sizler için hazırladığımız otlu gübre seçimine daha yakından bakın!

Ziołovit - Zielony Dom'dan Guano İçeren Bitki Gübresi, Target'tan Biohumus MAX ve Organik Domates ve Bitki Gübresi - Substral'den 140 litre su çözeltisi için konsantre, şifalı bitkiler arasında en çok satan ürünlerimizdir. Kategorisindeki en verimli ürünlerden biri olan Target'ın Uzun Ömürlü Target Domates ve Bitki Gübresi, bahçede yetişen bitkileri uygun şekilde takviye etmenize yardımcı olacaktır. Bu granüle ürün, yavaş ve kademeli bir hızda toprağa çözülür ve nüfuz eder, böylece bitkilere birkaç aya kadar uzun bir süre boyunca yeterli besin dozları sağlar. Compo Bitki besin maddesini saksılarda ve diğer kaplarda yetiştirilen bitkiler için tek kullanımlık, pratik bir aplikatörde tavsiye ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizden hangi gübreyi seçerseniz seçin, tam memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Mağazamızda bulunan ürünler, ünlü gübre ve bitki yemi üreticilerinden gelmektedir. Çevrimiçi mağazamızda yalnızca en katı AB kriterlerini karşılayan orijinal, sertifikalı ürünleri satın alabilirsiniz. Herkese uygun fiyatları destekliyoruz ve mağazamızdaki her ziyareti sizin için karlı kılan mevsimsel teklifler sunuyoruz. Bahçe ve ev bitkilerinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi burada bulacağınız için, tuğla ve harç bahçe merkezlerini ziyaret etmekle zaman kaybetmeyin. Sizi hızlı bir alışveriş turuna davet ediyoruz.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor