• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zāļu mēslojums

Augu mēslovielas ir produkti, kuru sastāvs atbilst visprasīgāko augu prasībām. Vai jūs audzējat savā dārzā piparmētru, baziliku, oregano vai citrona balzamu, vai arī plānojat izveidot mini augu dārzu uz balkona vai virtuves palodzes, šīs kategorijas produkti palīdzēs jums sasniegt vēlamos rezultātus. Apskatiet mūsu sagatavoto augu mēslovielu klāstu!

Ziołovit - Garšaugu mēslojums ar Guano no Zielony Dom, Biohumus MAX no Target un Organiskais tomātu un garšaugu mēslojums - koncentrāts 140 litriem ūdens šķīduma no Substral ir mūsu bestselleri starp garšaugu pārtiku. Target ilgstošais mērķa tomātu un garšaugu mēslojums, kas ir viens no visefektīvākajiem produktiem savā kategorijā, palīdzēs jums pareizi papildināt dārzā audzētos augus. Šis granulētais produkts lēnām, pakāpeniski izšķīst un iekļūst augsnē, tādējādi nodrošinot ārstniecības augiem pietiekamu uzturvielu devu ilgākā laika posmā līdz vairākiem mēnešiem. Mēs iesakām Compo Plant uzturvielu vienreiz lietojamā, praktiskā aplikatorā augiem, kas audzēti podos un citos traukos.

Neatkarīgi no tā, kādu mēslojumu jūs izvēlētos no mūsu plašā piedāvājuma, mēs garantējam jūsu pilnīgu apmierinātību. Mūsu veikalā pieejamos produktus ražo slaveni mēslošanas līdzekļu un augu pārtikas ražotāji. Mūsu tiešsaistes veikalā varat iegādāties tikai oriģinālus, sertificētus produktus, kas atbilst visstingrākajiem ES kritērijiem. Mēs iestājamies par cenām, kas ir pieejamas visiem, un piedāvājam sezonas piedāvājumus, kas katru apmeklējumu mūsu veikalā padara jums izdevīgu. Netērējiet laiku, apmeklējot ķieģeļu un javas dārzu centrus, jo šeit atradīsit visu nepieciešamo dārzam un mājas augiem. Aicinām jūs uz ātru iepirkšanās tūri.