Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Гелеві добрива

Гелеві добрива - це наша пропозиція для власників домашніх оранжерей, навіть тих найменших, що розташовані ... на підвіконні. Ефективні, концентровані продукти цієї категорії доступні у багатьох різних версіях. Ви знайдете відмінне цитрусове добриво, швидкодіючий нерій (олеандр) та оливкове добриво, які також можна використовувати для інших середземноморських рослин, найкраще доступне добриво з папороті, професійне добриво дурману, добриво з орхідеями з високою ефективністю та багато інших гелевих продуктів та добавок .

Чому варто вибирати саме ці продукти? Гелеобразна форма добрива робить концентрат більш ефективним, наприклад, може застосовуватися частіше, і має багатшу формулу (навіть із тією ж місткістю пляшки), ніж звичайне рідке добриво. Гелеві добрива, що пропонуються в нашому магазині, містять повний набір поживних речовин, які необхідні для гарного росту рослин, надзвичайно добре засвоюються та розчиняються у воді. Застосовуючи відповідно до керівництва виробника, надрукованого на упаковці, вони забезпечують чудові візуальні ефекти - здорові, красиві рослини, що розвиваються, які регулярно плодоносять і дають рясні цвітіння.

Гелеві добрива також стануть в нагоді при посадці живців та розсади: спробуйте Multiroots - ефективне гелеве добриво, яке стимулює вкорінення та пришвидшує ріст міцних, широких кореневих систем. Продукти, доступні в нашому Інтернет-магазині, надходять від наших постійних перевірених постачальників (Agrecol, Sumin та багатьох інших), і тому їм можна довіряти. Ви інвестуєте в найвищу якість, роблячи покупки в нашому магазині. Додайте конкурентні ціни та численні спеціальні та сезонні пропозиції, доступні варіанти доставки, і ви побачите, що кращої пропозиції на ринку немає. Ходімо за покупками!

У цій категорії немає товарів