Jel gübreler

Jel gübreler, pencere kenarında bulunan en küçükleri de dahil olmak üzere ev limonluklarının sahipleri için teklifimizdir. Bu kategorinin verimli, konsantre ürünleri birçok farklı versiyonda mevcuttur. Mükemmel narenciye gübresini, diğer Akdeniz bitkileri için de kullanılabilen hızlı etki eden nerium (zakkum) ve zeytin gübresini, mevcut en iyi eğrelti gübresini, profesyonel datura gübresini, yüksek performanslı orkide gübresini ve diğer birçok jel ürün ve katkı maddesini bulacaksınız. .

Neden bu ürünleri seçmelisiniz? Gübrenin jel formu, konsantrenin daha verimli olmasını sağlar, örneğin daha sık uygulanabilir ve standart sıvı gübreye göre daha zengin bir formüle (aynı şişe kapasitesi ile bile) sahiptir. Mağazamızda sunulan jel gübreler, saksı bitkilerinin iyi büyümesi için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri içerir, son derece iyi özümsenebilir ve suda çözünür. Paketin üzerinde basılı olan üretici kılavuzuna göre uygulandığında, harika görsel efektler sağlarlar - düzenli olarak meyve veren ve coşkulu çiçek açan sağlıklı, güzel gelişen bitkiler.

Jel gübreler, aynı zamanda, kesimler ve fidelerin ekilmesinde de kullanışlı olacaktır: Köklenmeyi uyaran ve güçlü, geniş kök sistemlerinin büyümesini hızlandıran etkili bir jel gübre olan Multiroots'u deneyin. Çevrimiçi mağazamızda bulunan ürünler kalıcı, test edilmiş tedarikçilerimizden (Agrecol, Sumin ve diğerleri) gelir ve bu nedenle güvenilir olabilir. Mağazamızda alışveriş yaparak mümkün olan en yüksek kaliteye yatırım yaparsınız. Rekabetçi fiyatları ve çok sayıda özel ve sezonluk teklifi, uygun teslimat seçeneklerini ekleyin ve pazarda daha iyi bir teklif olmadığını göreceksiniz. Hadi alışverişe gidelim!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor