• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Geelväetised

Geelväetised on meie ettepanek koduste oranžide omanikele, isegi neile kõige väiksematele, mis asuvad ... aknalaual. Selle kategooria tõhusad ja kontsentreeritud tooted on saadaval paljudes erinevates versioonides. Siit leiate suurepärase tsitruseliste väetise, kiiresti toimiva nerium (oleander) ja oliiviväetise, mida saab kasutada ka teiste Vahemere taimede jaoks, parima võimaliku sõnajalaväetise, professionaalse datura väetise, laiendatud jõudlusega orhideeväetise ja paljude teiste geeltooted ja lisandid .

Miks peaksite neid tooteid valima? Väetise geelvorm muudab kontsentraadi tõhusamaks, nt saab seda kasutada sagedamini ja selle valem on rikkam (isegi sama pudelimahuga) kui tavalisel vedelal väetisel. Meie poes pakutavad geelväetised sisaldavad kõiki toitaineid, mida potitaimed peavad hästi kasvama, on erakordselt hästi omastatavad ja vees lahustuvad. Rakendades vastavalt pakendile trükitud tootja juhendile, tagavad need imelised visuaalefektid - terved, ilusad arenevad taimed, mis kannavad regulaarselt vilja ja annavad rikkaliku õitsengu.

Geelväetised oleksid kasulikud ka pistikute ja seemikute istutamisel: proovige välja Multiroots - tõhus geelväetis, mis stimuleerib juurdumist ja kiirendab tugevate, laiade juurestike kasvu. Meie veebipoes saadaval olevad tooted pärinevad meie alalistelt testitud tarnijatelt (Agrecol, Sumin ja paljud teised) ja seetõttu saab neid usaldada. Investeerite võimalikult kvaliteetsesse ostu tehes meie poest. Lisage konkurentsivõimelised hinnad ning arvukad eri- ja hooajalised pakkumised, taskukohased kohaletoimetamisvõimalused ja näete, et turul pole paremat pakkumist. Läheme poodi!