• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Gēla mēslošanas līdzekļi

Gēla mēslojums ir mūsu priekšlikums mājas oranžērijas īpašniekiem, pat tiem mazākajiem, kas atrodas ... uz palodzes. Efektīvi, koncentrēti šīs kategorijas produkti ir pieejami dažādās versijās. Jūs atradīsit lielisko citrusaugļu mēslojumu, ātri iedarbojošos nerija (oleandra) un olīvu mēslojumu, ko var izmantot arī citiem Vidusjūras reģiona augiem, labāko pieejamo papardes mēslojumu, profesionālo datura mēslojumu, ilgstošās darbības orhideju mēslojumu un daudzus citus želejas produktus un piedevas. .

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties šos produktus? Mēslojuma želejas forma padara koncentrātu efektīvāku, piemēram, to var lietot biežāk, un tā formula ir bagātāka (pat ar tādu pašu tilpumu pudelēs) nekā standarta šķidrais mēslojums. Mūsu veikalā piedāvātie želejas mēslojumi satur visu uzturvielu komplektu, kas pot augiem ir nepieciešams, lai labi augtu, ir ārkārtīgi labi asimilējami un ūdenī šķīstoši. Lietojot saskaņā ar ražotāja rokasgrāmatu, kas uzdrukāta uz iepakojuma, tie nodrošina brīnišķīgus vizuālos efektus - veselīgus, skaistus augošus augus, kas regulāri nes augļus un rada pārmērīgu ziedēšanu.

Gēla mēslojums noderētu arī stādīšanas spraudeņos un stādos: izmēģiniet Multiroots - efektīvu gēla mēslojumu, kas stimulē sakņu veidošanos un paātrina spēcīgu, plašu sakņu sistēmu augšanu. Mūsu tiešsaistes veikalā pieejamie produkti nāk no mūsu pastāvīgajiem, pārbaudītajiem piegādātājiem (Agrecol, Sumin un daudziem citiem), tāpēc tiem var uzticēties. Jūs ieguldāt pēc iespējas augstākā kvalitātē, iepērkoties mūsu veikalā. Pievienojiet konkurētspējīgas cenas un daudzus īpašus un sezonas piedāvājumus, pieejamas piegādes iespējas, un redzēsit, ka tirgū nav labāka piedāvājuma. Iesim iepirkties!