• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Gēla mēslošanas līdzekļi

Vai jūs esat lepni mājas oranžērijas īpašnieks, neatkarīgi no tā, cik maza tā var būt, iespējams, novietota uz jūsu palodzes? Ne meklējiet tālāk, jo mūsu Gelēto mēslo kategorija ir izstrādāta tieši jums. Mēs piedāvājam plašu ļoti efektīvu un koncentrētu produktu klāstu, kas apmierina dažādas vajadzības.

Šajā kategorijā jūs atradīsiet augstākās klases iespējas, piemēram, citrusu mēslo, strauji iedarbojošo neriju (oleandru) un olīvu mēslo, kas var būt noderīgs arī citiem Vidusjūras augiem. Mēs piedāvājam arī vislabāko papardes mēslo, profesionālo datūru mēslo, ilgtermiņa orhideju mēslo un daudzas citas želejas pamatā izgatavotas preces un piedevas.

Bet kāpēc jūs vēlētos izvēlēties šos produktus? Šo mēslo želejas forma uzlabo to efektivitāti, ļaujot biežāk to izmantot un piedāvājot bagātāku sastāvu nekā standarta šķidruma mēslo ar tādu pašu pudelas tilpumu. Mūsu Gelēto mēslo satur visus būtiskos barības elementus, ko jūsu podu augiem nepieciešams veselai izaugsmei, un tiem piemīt izcilas uzsūkšanās un ūdens šķīdināmība. Ievērojot ražotāja norādījumus, kas norādīti uz iepakojuma, jūs panāksiet brīnišķīgus rezultātus: veselus, skaisti augošus augus, kas regulāri dod augļus un pilnīgi zied.

Gelēto mēslo būs noderīgas arī stādījumu un sēklu stādīšanai: izmēģiniet mūsu Multiroots želejas mēslojumu, kas stimulē sakņu veidošanos un paātrina spēcīgu, plašu sakņu sistēmu attīstību. Esiet droši, ka mūsu tiešsaistes veikalā pieejamie produkti nāk no uzticamiem un pastāvīgiem piegādātājiem, piemēram, Agrecol un Sumin. Pērkot pie mums, jūs ieguldat augstākajā iespējamajā kvalitātē.

Turklāt mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas, daudzas speciālas un sezonas piedāvājumu un pieejamas piegādes iespējas. Attiecībā uz tirgu vienkārši nav labākas piedāvājuma. Tāpēc kāpēc gaidīt? Sākam iepirkšanos tagad!