• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Gélové hnojivá

Gélové hnojivá sú naším návrhom pre majiteľov domácich oranžérií, aj tých najmenších, umiestnených ... na parapete. Účinné a koncentrované produkty tejto kategórie sú k dispozícii v mnohých rôznych verziách. Nájdete vynikajúce citrusové hnojivo, rýchlo pôsobiace nerium (oleander) a olivové hnojivo, ktoré sa dá použiť aj na iné stredomorské rastliny, najlepšie dostupné hnojivo pre papradie, profesionálne hnojivo durman, hnojivo na orchidey s predĺženým výkonom a mnoho ďalších gélových produktov a prísad. ,

Prečo by ste si mali zvoliť práve tieto produkty? Vďaka gélovej forme hnojiva je koncentrát účinnejší, môže sa napríklad častejšie nanášať a má bohatšiu receptúru (aj pri rovnakej kapacite fľaše) ako štandardné tekuté hnojivo. Gélové hnojivá ponúkané v našom obchode obsahujú celú sadu výživných látok, ktoré črepníkové rastliny potrebujú, aby dobre rástli, sú mimoriadne dobre asimilovateľné a rozpustné vo vode. Pri aplikácii podľa príručky výrobcu vytlačenej na obale zaisťujú úžasné vizuálne efekty - zdravé, krásne sa rozvíjajúce rastliny, ktoré pravidelne rodia a bujne kvitnú.

Gélové hnojivá by sa tiež hodili pri výsadbe odrezkov a sadeníc: vyskúšajte Multiroots - efektívne gélové hnojivo, ktoré stimuluje zakorenenie a urýchľuje rast silných a širokých koreňových systémov. Produkty dostupné v našom internetovom obchode pochádzajú od našich stálych, testovaných dodávateľov (Agrecol, Sumin a mnoho ďalších), a preto im možno dôverovať. Nákupom v našom obchode investujete do najvyššej možnej kvality. Pridajte konkurenčné ceny a početné špeciálne a sezónne ponuky, dostupné možnosti doručenia a uvidíte, že na trhu nie je lepšia ponuka. Poďme nakupovať!