• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Gelio trąšos

Gelinės trąšos yra mūsų pasiūlymas namų apelsinų, net ir tų mažiausių, savininkams, įsikūrusiems ... ant palangės. Efektyvūs, koncentruoti šios kategorijos produktai yra įvairių versijų. Rasite puikių citrusinių vaisių trąšų, greitai veikiančių neriumo (oleandro) ir alyvuogių trąšų, kurios taip pat gali būti naudojamos kitiems Viduržemio jūros regiono augalams, geriausių prieinamų paparčio trąšų, profesionalių „Datura“ trąšų, išplėstinio efektyvumo orchidėjų trąšų ir daugelio kitų gelio produktų bei priedų. .

Kodėl turėtumėte rinktis šiuos produktus? Gelio forma trąšos daro koncentratą efektyvesnį, pvz., Gali būti naudojamas dažniau, o jo formulė yra turtingesnė (net turint tą patį butelio tūrį) nei standartinės skystos trąšos. Mūsų parduotuvėje siūlomose gelinėse trąšose yra visas maistinių medžiagų rinkinys, kurį vazoniniai augalai turi gerai augti, yra ypač gerai įsisavinami ir tirpūs vandenyje. Taikant pagal gamintojo vadovą, išspausdintą ant pakuotės, jie užtikrina nuostabius vizualinius efektus - sveikus, gražius besivystančius augalus, kurie reguliariai duoda vaisių ir suteikia gausų žydėjimą.

Gelinės trąšos taip pat praverstų sodinant auginius ir daigus: išbandykite „Multiroots“ - efektyvias gelio trąšas, kurios stimuliuoja šaknis ir spartina stiprių, plačių šaknų sistemų augimą. Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys produktai yra mūsų nuolatinių, patikrintų tiekėjų („Agrecol“, „Sumin“ ir daugelio kitų), todėl jais galima pasitikėti. Jūs investuojate į kuo aukštesnę kokybę apsipirkdami mūsų parduotuvėje. Pridėkite konkurencingas kainas ir daugybę specialių bei sezoninių pasiūlymų, prieinamų pristatymo variantų ir pamatysite, kad rinkoje nėra geresnio pasiūlymo. Eikime apsipirkti!