• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Gelio trąšos

Ar esate didžiuojasi savo namų oranžerija, kad ir kokia maža ji būtų, galbūt pastatyta ant tavo palangės? Daugiau neieškok, nes mūsų Gelio Trąšų kategorija yra sukurtą būtent tau. Mes siūlome platų labai efektyvių ir koncentruotų produktų asortimentą, atitinkančių įvairias poreikius.

Šioje kategorijoje rasite aukščiausios klasės pasirinkimus, tokius kaip citrusinių trąšos, greitai veikiantys nerium (oleandras) ir alyvuogių trąšos, kurios gali naudoti ir kitiems Viduržemio jūros regiono augalams. Mes taip pat siūlome geriausią papartinių trąšą, profesionalią datūrų trąšą, ilgametį orkaidų trąšą ir įvairius kitus gelio pagrindu pagamintus produktus ir priedus.

Bet kodėl verta apsvarstyti šiuos produktus? Gelio trąšų forma pagerina jų efektyvumą, leidžia dažniau juos naudoti ir pasižymi turtingesniu sudėties turiniu (net jei butelio talpa tokia pati kaip ir standartinės skystos trąšos). Mūsų Gelio Trąšos pilnos visų būtinų maistinių medžiagų, kurios reikalingos jūsų sodo augalams sveikai augti, ir joms būdinga išskirtinė absorbcija ir vandenyje tirpumas. Laikantis gamintojo ant pakuotės pateiktų instrukcijų, galima pasiekti nuostabius rezultatus: sveikų, gražiai augančių augalų, kurie reguliariai duoda vaisių ir pranoksta žydėjimu.

Gelio trąšos taip pat būtinos pjovimui ir sodinimui: išbandykite mūsų Multiroots gelio trąšą, skatinančią šaknų augimą ir stiprių, plačių šaknų sistemų formavimąsi. Būkite tikri, kad mūsų internetinės parduotuvės siūlomi produktai yra patikimų ir nuolatinių tiekėjų, tokių kaip Agrecol ir Sumin. Pirkdami pas mus, investuojate į aukščiausią įmanomą kokybę.

Be to, mes siūlome konkurencingas kainas, daugybę specialių ir sezoninių pasiūlymų bei prieinamas pristatymo galimybes. Rinkoje tiesiog nėra geresnės pasiūlos. Tai kodėl laukti? Pradėkime apsipirkti dabar