• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Trąšos siurblių purkštuvuose

Atraskite trąšų patogumą purkštuose. Šie pasiruošę produktai turi kruopščiai parinktų ir subalansuotų makro- ir mikroelementų dozes, šalindami būtinybę juos praskiesti vandenyje. Šioje kategorijoje rasite įvairių produktų, visus patogiai supakuotus purkštuvuose, todėl juos lengva naudoti tiek žemės, tiek lapų trąšoms. Greitai absorbuojamos NPK trąšos miglos formoje greitai pagerina jūsų augalų sveikatą ir gyvybingumą. Lapų papildymas šios kategorijos produktais yra ypatingai rekomenduojamas augalams, silpnėjantiems dėl ligų, puolančių kenkėjai, apleistiems ar augantiems nepalankiomis sąlygomis.

Vienas iš mūsų geriausių pasiūlymų yra "Zielony Dom" Žalios augalų trąšos purkštuve. Praturtintas geležimi, ji skatina gražią lapų spalvą. Svarstyti puikias cinku praturtintas "Zdrowy Pomidor" (Sveikosios Pomidorai) lapų trąšas iš to paties prekės ženklo savo pomidorams, braškėms ir kitoms reikloms vaisių ir daržovių veislėms.

Jei jūs pageidaujate 100% natūralių produktų, turime ir pasirinkimų jums. Garden Seeds Market siūlo pasiruošusį guano ir įvairius kitus profesionalius produktus augalams, auginamiems gėlėms, papuošalų lapams ir kitoms reikmėms. Mūsų parduotuvė visada turi atsargose lengvai naudojamų, efektyvių ir labai efektyvių trąšų iš pripažintų gamintojų. Mes skiriame pirmenybę aukštai kokybei už konkurencingas kainas. Kvieskime jūsų išbandyti visą mūsų produktų asortimentą.