• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Trąšos siurblių purkštuvuose

Trąšos siurblinių purkštuvų buteliuose užtikrina ypač patogų naudojimą. Šiuose paruoštuose naudoti produktuose yra kruopščiai parinktos ir subalansuotos makroelementų ir mikroelementų dozės, jų nereikia skiesti vandeniu. Visi šios subkategorijos produktai yra parduodami purkštuvuose, kurie leidžia juos lengvai pritaikyti ant dirvos paviršiaus ir lapų. Greitai absorbuojamos NPK trąšos leidžia iškart pagerinti augalų būklę dėl jų rūko formos. Lapų papildymas šios kategorijos produktais ypač rekomenduojamas augalams, kuriuos silpnina ligos, užpuola kenkėjai, apleidžiami arba auga nepalankiomis sąlygomis.

Mes rekomenduojame, be daugelio kitų, „Zielony Dom“ žalias augalines trąšas purkštuvo buteliuke. Jis buvo praturtintas geležimi ir užtikrina gražų lapų spalvą. Pasirinkite pomidorams, braškėms ir kitiems reikliems vaisiams bei daržovėms to paties prekės ženklo puikias cinko praturtintas „Zdrowy Pomidor“ (sveikas pomidoras) lapų trąšas, turinčias daug kalcio.

Jei jums labiau patinka 100% natūralūs produktai, mes taip pat turime jums. „Garden Seeds Market“ siūlo paruoštą naudoti guaną. Tai toli gražu ne viskas! Rasite daugiau profesionalių produktų, skirtų augalams, auginamiems gėlėms, dekoratyvinei žalumynui ir kitoms reikmėms, papildyti. Mūsų parduotuvėje visada yra lengvai pritaikomų, efektyvių ir ypač efektyvių žinomiausių gamintojų trąšų. Aukšta kokybė konkurencingomis kainomis yra mūsų šūkis. Maloniai raginame naršyti visą mūsų asortimentą.