Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива в обприскувачах з насосом

Добрива в пляшках з обприскувачами забезпечують надзвичайно комфортне використання. Ці готові до використання продукти містять ретельно підібрані та збалансовані дози макро- та мікроелементів, і їх не потрібно розводити у воді. Продукти, пропоновані в цій підкатегорії, продаються в розпилювачах, що дозволяє легко наносити їх на поверхню грунту та листя. Швидко вбираються добрива NPK дозволяють негайно поліпшити стан ваших рослин завдяки їхній туманній формі. Підживлення листя продуктами цієї категорії особливо рекомендується для рослин, ослаблених хворобами, атакованих шкідниками, знехтуваних або зростаючих в несприятливих умовах.

Ми рекомендуємо, серед багатьох інших, добриво для рослин "Зелений будинок" у пляшці з розпилювачем. Він збагачений залізом і забезпечує гарне забарвлення листя. Оберіть відмінне збагачене цинком добриво для листя "Zdrowy Pomidor" (здоровий помідор) із високим вмістом кальцію тієї ж марки, щоб годувати ваші помідори, полуницю та інші вимогливі фрукти та овочі.

Якщо ви віддаєте перевагу 100% натуральним продуктам, у нас є і для вас. The Garden Seeds Market пропонує готовий до використання гуано. Це далеко не все! Ви знайдете більше професійних продуктів для доповнення рослин, вирощених для квітів, декоративного листя та інших цілей. Легкі в застосуванні, ефективні та надзвичайно ефективні добрива від найвідоміших виробників завжди є в наявності в нашому магазині. Висока якість за конкурентоспроможними цінами - наш девіз. Ми просимо Вас переглянути весь наш асортимент.

У цій категорії немає товарів