• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väetised pumppritsides

Väetised pumppritspudelites tagavad erakordselt mugava kasutamise. Need kasutusvalmis tooted sisaldavad hoolikalt valitud ja tasakaalustatud doose makro- ja mikrotoitaineid ning neid pole vaja lahjendada vees. Selles alamkategoorias pakutavaid tooteid müüakse kõik pihustites, mis võimaldavad teil neid hõlpsalt mullapinnale ja lehtedele rakendada. Kiiresti imenduvad NPK-väetised võimaldavad teil tänu nende uduvormile kohe oma taimede seisundit parandada. Lehtede lisamine selle kategooria toodetega on eriti soovitatav taimedele, mis on haigustest nõrgenenud, kahjurite poolt rünnatud, hooletusse jäetud või ebasoodsates tingimustes kasvavad.

Soovitame paljude teiste hulgas pihustipudelis rohelist taimeväetist "Zielony Dom". See on rauaga rikastatud ja tagab ilusa lehtede värvimise. Valige sama kaubamärgiga suurepärane tsinkiga rikastatud "Zdrowy Pomidor" (tervislik tomat) kõrge kaltsiumisisaldusega leheväetis, et toita oma tomateid, maasikaid ja muid nõudlikke puu- ja köögivilju.

Kui eelistate 100% looduslikke tooteid, on meil neid ka teie jaoks. Aediseemnete turg pakub kasutusvalmis guanot. See pole kaugeltki kõik! Leiate professionaalsemaid tooteid lillede, dekoratiivse lehestiku ja muude kasutusviiside jaoks kasvatatud taimede täiendamiseks. Lihtsalt pealekantavad, tõhusad ja ülitõhusad väetised kõige tuntumatelt tootjatelt on meie poes alati laos. Kõrge kvaliteet konkurentsivõimeliste hindadega on meie moto. Soovitame teil kogu meie sortimenti sirvida.