• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Väetised pumppritsides

Avastage väetiste mugavust pihustipudelites. Need kasutusvalmis tooted sisaldavad hoolikalt valitud ja tasakaalustatud makro- ja mikrotoitainete annuseid ning ei vaja veega lahjendamist. Selles kategoorias leiate mitmesuguseid tooteid, mis on kõik mugavalt pakitud pihustipudelitesse, mis võimaldab neid hõlpsasti mullapinnale ja lehtedele kanda. Kiiresti imenduvad NPK väetised udu kujul parandavad kiiresti teie taimede tervist ja elujõudu. Leheväetamine selle kategooria toodetega on eriti soovitatav taimedele, mis on nõrgestatud haiguste poolt, rünnatud kahjurite poolt, hooletusse jäetud või kasvavad ebasoodsates tingimustes.

Üks meie parimatest soovitustest on "Zielony Dom" Roheline taimeväetis pihustipudelis. Rauda rikastatud aitab see kaasa kaunitele lehtede värvidele. Teie tomatitele, maasikatele ja teistele nõudlikele puu- ja köögiviljataimedele kaaluge samalt brändilt pärit suure kaltsiumisisaldusega tsingiga rikastatud "Zdrowy Pomidor" (Tervislik Tomat) leheväetist.

Kui eelistate 100% looduslikke tooteid, on meil selleks ka võimalused. Garden Seeds Market pakub valmis guanot ja mitmesuguseid muid professionaalseid tooteid lillede, kaunistavate lehtede ja muude eesmärkidega kasvatatavate taimede lisamiseks. Meie poes on alati laos kergesti kasutatavaid, efektiivseid ja äärmiselt tõhusaid väetisi tunnustatud tootjatelt. Meie moto on kvaliteet konkurentsivõimelise hinnaga. Kutsume teid tutvuma meie kogu tootevalikuga.