Pompalı püskürtücülerdeki gübreler

Pompalı püskürtme şişelerindeki gübreler, son derece konforlu bir kullanım sağlar. Bu kullanıma hazır ürünler, dikkatle seçilmiş ve dengeli dozlarda makro ve mikro besin içerir ve su ile seyreltilmeleri gerekmez. Bu alt kategoride sunulan ürünlerin tamamı, toprak yüzeyine ve yapraklara kolaylıkla uygulanmasını sağlayan atomizörlerde satılmaktadır. Hızla emilen NPK gübreleri, sisli formları sayesinde bitkilerinizin durumunu anında iyileştirmenize olanak tanır. Bu kategorideki ürünlerle yaprak takviyesi, özellikle hastalıklardan zayıflamış, zararlı böcekler tarafından saldırıya uğramış, ihmal edilmiş veya olumsuz koşullarda büyüyen bitkiler için tavsiye edilir.

Diğerlerinin yanı sıra, sprey şişesinde "Zielony Dom" Yeşil bitki gübresini öneriyoruz. Demir ile zenginleştirilmiştir ve güzel bir yaprak rengi sağlar. Domateslerinizi, çileklerinizi ve diğer zorlu meyve ve sebzelerinizi beslemek için aynı markadan yüksek kalsiyum içeriğine sahip mükemmel çinko ile zenginleştirilmiş "Zdrowy Pomidor" (Sağlıklı Domates) Yaprak gübresini seçin.

% 100 doğal ürünleri tercih ediyorsanız, sizin için de biraz var. Garden Seeds Market kullanıma hazır guano sunar. Hepsi bu kadar değil! Çiçekler, süs bitkileri ve diğer kullanımlar için yetiştirilen bitkileri desteklemek için daha profesyonel ürünler bulacaksınız. En tanınmış üreticilerin uygulaması kolay, etkili ve son derece verimli gübreler mağazamızda her zaman stokta bulunmaktadır. Rekabetçi fiyatlarla yüksek kalite sloganımızdır. Tüm çeşitlerimize göz atmanızı rica ederiz.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor