• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojums sūkņu smidzinātājos

Iepazīstieties ar mēslojuma ērtību smidzinātājos flakonos. Šie gatavie produkti satur rūpīgi atlasītas un līdzsvarotas devas makro- un mikroelementu, kas izslēdz nepieciešamību tos atšķaidīt ūdenī. Šajā kategorijā atradīsiet dažādus produktus, kas visi ir ērti iepakoti smidzinātājos flakonos, kas ļauj viegli uzklāt tos uz augsnes un lapām. Ātri uzsūcošie NPK mēslojumi miglas formā ātri uzlabo jūsu augu veselību un dzīvotspēju. Lapu papildināšana ar produktiem no šīs kategorijas ir īpaši ieteicama augiem, kas vājinājušies no slimībām, pakļauti kaitēkļu uzbrukumiem, ir aizmirsti vai aug nelabvēlīgos apstākļos.

Viena no mūsu labākajām rekomendācijām ir "Zielony Dom" Zaļie augu mēslojumi smidzinātāja flakonā. Tas ir bagātināts ar dzelzi un veicina skaistu lapu krāsu. Jūsu tomātiem, zemenēm un citiem pieprasīgiem augļiem un dārzeņiem no tās pašas zīmola izvēlieties izcilu cinku bagātinātu lapu mēslojumu "Zdrowy Pomidor" (Veselie Tomāti).

Ja dodat priekšroku 100% dabīgām produktu alternatīvām, mums ir arī risinājumi jums. Garden Seeds Market piedāvā gatavu guāno un dažādus citus profesionālus produktus augu papildināšanai, kas audzēti ziediem, rotājumu lapām un citām vajadzībām. Mūsu veikalā vienmēr ir uz vietas viegli pielietojami, efektīvi un ļoti efektīvi mēslojumi no atzītiem ražotājiem. Mēs piešķiram priekšroku augstai kvalitātei par konkurences spējīgām cenām. Mēs aicinām jūs izpētīt visu mūsu produktu klāstu.