• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Mēslojums sūkņu smidzinātājos

Mēslojums izsmidzinātāja pudelēs nodrošina ārkārtīgi ērtu lietošanu. Šie lietošanai gatavie produkti satur rūpīgi atlasītas un sabalansētas makro- un mikroelementu devas un nav jāatšķaida ūdenī. Šajā apakškategorijā piedāvātos produktus pārdod izsmidzinātājos, kas ļauj tos viegli uzklāt uz augsnes virsmas un lapām. Ātri absorbētie NPK mēslojumi ļauj nekavējoties uzlabot augu stāvokli, pateicoties to miglas formai. Lapu papildināšana ar šīs kategorijas produktiem ir īpaši ieteicama augiem, kurus novājinājušas slimības, uzbrukuši kaitēkļi, kas atstāti novārtā vai aug nelabvēlīgos apstākļos.

Mēs iesakām, starp daudziem citiem, "Zielony Dom" zaļo augu mēslojumu izsmidzinātāja pudelē. Tas ir bagātināts ar dzelzi un nodrošina skaistu lapu krāsojumu. Izvēlieties izcilu ar cinku bagātinātu "Zdrowy Pomidor" (Healthy Tomato) lapu mēslojumu ar augstu kalcija saturu no tā paša zīmola, lai barotu tomātus, zemenes un citus prasīgus augļus un dārzeņus.

Ja dodat priekšroku 100% dabīgiem produktiem, arī mēs jums to piedāvājam. Dārza sēklu tirgus piedāvā lietošanai gatavu guano. Tas nebūt nav viss! Jūs atradīsit profesionālākus produktus ziediem, dekoratīviem zaļumiem un citiem mērķiem audzētu augu papildināšanai. Mūsu veikalā vienmēr ir viegli lietojami, efektīvi un ļoti efektīvi mēslojumi no pazīstamākajiem ražotājiem. Augsta kvalitāte par konkurētspējīgām cenām ir mūsu devīze. Mēs iesakām pārlūkot visu mūsu sortimentu.