• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zemeņu mēslojums

Mēs saprotam, ka augļu novākšana no savas dārza sagādā neizmēru prieku visiem dārzniekiem. Tāpēc mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes zemeņu mēslojumus. Uzticieties mums un izmantojiet mūsu izvēli, lai šogad iegūtu bagātus ražojumus no saldajām un garšīgajām zemenēm. Atklājiet, ko mums ir jums piedāvāt! Tiešsaistes Dārza sēklu tirgus sadarbojas ar pazīstamiem augļu un dārzeņu audzētājiem, kuri ir iecienīti gan lauksaimniekiem, gan dārzniekiem. Mēs ar lepnumu piedāvājam daudzveidīgu EC sertificētu minerālu NPK mēslojumu klāstu ar dažādām piedevām, kā arī 100% dabīgus ekoloģiskos produktus, kas ideāli piemēroti ekoloģiskajā lauksaimniecībā.

Mūsu videi draudzīgais mēslojums zemenēm, vīna stādiem un augļu krūmiem no ražotāja Target, kā arī tāda paša zīmola šķidrais zemenēm mēslojums bagātina augsni ar humusu, līdzsvaro tās mikrofloru ar labvēlīgajām baktērijām un baro augļu nesošās augus efektīvi un pakāpeniski. Lai aizsargātu savus zemenēs augošos augus no barības vielu trūkuma, palielinātu to izturību un palielinātu ražu, ņemiet vērā daudzpusīgo Florovit zemenēm un mežzemenēm mēslojumu, Agrecol zemenēm un mežzemenēm Hortifoska (fosfora-kālija mēslojums dārza augiem) vai Target zemenēm, avīzēm un mežzemenēm mēslojumu ar mikroelementiem.

Un tas ir tikai sākums! Mēs pastāvīgi meklējam jaunākās dārza inovācijas un iegūstam efektīvus, pārbaudītus un vērtīgus mēslojumus un augu kopšanas produktus. Mūsu nepārtraukti pieaugošais klāsts nodrošina, ka vienmēr piedāvājam jums augstas kvalitātes produktus. Mūsu veikals ļauj viegli iepirkties visiem gadalaikiem: daži klikšķi vai taustiņu pieskārieni tuvinās jūs pie labākajiem zemeņu mēslojumiem. Pasūtiet tagad ar pieejamu piegādi uz mājām un baudiet tiešsaistes iepirkšanās ērtību. Jūs vienmēr esat laipni mūsu tiešsaistes veikalā!