• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Zemeņu mēslojums

Mēs ļoti labi zinām, ka augļu novākšana no savas kultūras visiem dārzniekiem sagādā daudz prieka, un tāpēc mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes zemeņu mēslojumu. Uzticieties mums un izmantojiet mūsu piedāvājumu, lai vēl šogad novāktu bagātīgas saldu, garšīgu augļu kultūras. Pārbaudiet to, kas jums ir pieejams! Tiešsaistes dārza sēklu tirgus sadarbojas ar augļu un dārzeņu ražotājiem, kuri bauda popularitāti lauksaimnieku un dārznieku vidū. Ar šo mēs piedāvājam plašu EK minerālvielu NPK mēslošanas līdzekļu ar piedevu asorti un 100% dabīgu bioloģisko produktu izvēli, kas paredzēti izmantošanai bioloģiskajās kultūrās.

Target videi draudzīgais zemeņu, vīnogu un augļu krūmu mēslojums un tā paša zīmola šķidro zemeņu mēslojums bagātina augsni ar humusu, līdzsvaro tās mikrofloru ar noderīgām baktērijām un pakāpeniski, visefektīvāk baro augļus nesošos augus. Lai pasargātu zemeņu augus no barības vielu trūkuma, uzlabotu to izturību un palielinātu ražas potenciālu, izvēlieties visaptverošu minerālvielu Florovit zemeņu un savvaļas zemeņu minerālmēslu, Agrecol zemeņu un savvaļas zemeņu Hortifoska (fosfora-kālija mēslojums dārza augiem). vai Target zemenes, aveņu un savvaļas zemeņu mēslojums ar mikroelementiem no Target.

Tas nebūt nav viss, ko mēs jums esam sagatavojuši! Mēs pastāvīgi meklējam jaunus dārzkopības risinājumus un pasūtām inovatīvus, pārbaudītus un vērtīgus mēslošanas līdzekļus un augu kopšanas līdzekļus. Tāpēc mūsu piedāvājums nepārtraukti pieaug, un mēs vienmēr varam jums piegādāt augstākās kvalitātes preces. Mūsu veikals ļauj jums krājumus uz visām sezonām: pāris klikšķi vai pieskārieni atdala jūs no labākajiem zemeņu un augļu mēslošanas līdzekļiem. Pasūtiet tos ar pieņemamu piegādi uz mājām un ietaupiet laiku, pateicoties iepirkšanās tiešsaistē. Jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu tiešsaistes veikalā!