• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Jahodové hnojivá

Dobre vieme, že zber ovocia z vlastných kultúr prináša všetkým záhradníkom veľa radosti, a preto ponúkame iba jahodové hnojivá najvyššej kvality. Verte nám a využite našu ponuku na zber bohatých plodín sladkého a lahodného ovocia ešte tento rok. Skontrolujte, čo pre vás máme pripravené! Online trh so záhradnými semenami spolupracuje s výrobcami ovocia a zeleniny, ktorí sa tešia obľube medzi farmármi a záhradníkmi. Týmto predstavujeme široký výber minerálnych hnojív EC NPK s rôznymi prísadami a 100% prírodných organických produktov určených na použitie v organických kultúrach.

Ekologické hnojivo na jahody, hrozno a ovocie od spoločnosti Target a tekuté jahodové hnojivo rovnakej značky obohacujú pôdu humusom, vyvážia jej mikroflóru užitočnými baktériami a vyživujú plodonosné rastliny postupným a efektívnym spôsobom. Aby ste chránili jahody pred nedostatkom živín, zvýšili ich odolnosť a zvýšili potenciál úrody, vyberte si komplexne pôsobiaci minerál Florovit Strawberry and Wild Strawberry Fertilizer, Agrecol Strawberry and Wild Strawberry Hortifoska (fosfor-draselné hnojivo pre záhradné rastliny). alebo Target Jahodové, malinové a lesné jahodové hnojivo s mikroživinami od Target.

To zďaleka nie je všetko, čo sme pre vás pripravili! Neustále hľadáme nové záhradnícke riešenia a objednávame inovatívne, testované a hodnotné hnojivá a výrobky na starostlivosť o rastliny. Preto sa naša ponuka neustále rozrastá a my vám môžeme kedykoľvek poskytnúť tovar špičkovej kvality. Náš obchod vám umožňuje zásobiť sa všetkými ročnými obdobiami: pár kliknutí alebo klepnutí vás oddeľuje od najlepších jahodových a ovocných hnojív. Objednajte si ich s cenovo dostupným doručením domov a ušetrite čas vďaka online nakupovaniu. V našom online obchode ste vždy vítaní!

Jahodové hnojivo - šťavnaté ovocie - Target® - 150 g - -10%
4.48 4.98
Propagácia končí
Hnojivo na jahody, maliny a lesné jahody - Target® - 1 kg - -10%
6.64 7.38
Propagácia končí
Ranč EKO - Organické jahodové hnojivo - Agrecol® - 1 kg - -10%
7.76 8.63
Propagácia končí
Tekuté organické jahodové hnojivo - Target® - 1 litr - -10%
8.00 8.89
Propagácia končí
Eko hnojivo na jahody, hrozno a malé ovocie - Target® - 1 kg - -10%
9.20 10.23
Propagácia končí
Hnojivo pre jahody a lesné jahody - Agrecol® - 1,2 kg - -10%
9.98 11.09
Propagácia končí
BIO jahodové a malinové hnojivo - Compo® - 750 g - -10%
11.03 12.25
Propagácia končí