• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Braškių trąšos

Suprantame, kad vaisių nuėmimas iš savo sodo suteikia didelį džiaugsmą visiems sodininkams. Todėl mes siūlome tik aukščiausios kokybės braškių trąšas. Pasitikėkite mumis ir pasinaudokite mūsų pasirinkimu, kad šiemet galėtumėte nuimti gausią saldžių ir skanių braškių derlių. Atraskite, ką turime jums pasiūlyti! Internetinė Sėklų rinkos bendradarbiauja su žinomais vaisių ir daržovių gamintojais, mėgiamais tiek ūkininkų, tiek sodininkų. Su pasididžiavimu pristatome įvairų EC sertifikuotų mineralinių NPK trąšų asortimentą su įvairiais priedais ir 100% natūralius ekologiškus produktus, idealiai tinkančius naudoti ekologiškame žemės ūkyje.

Mūsų aplinkai draugiškos braškių, vynmedžių ir vaismedžių trąšos iš Target, kartu su tuo pačiu prekės ženklu esančios skystosios braškių trąšos, praturtina dirvą humusu, subalansuoja jos mikroflorą naudingomis bakterijomis ir maitina vaisių augalus efektyviai ir palaipsniui. Norint apsaugoti savo braškių augalus nuo maistingųjų medžiagų trūkumo, sustiprinti jų atsparumą ir padidinti derlių, verta apsvarstyti universalias Florovit braškių ir miškių braškių trąšas, Agrecol braškių ir miškių braškių Hortifoska (fosforo-kalio trąšą daržo augalams) arba Target braškių, aviečių ir miško braškių trąšas su mikroelementais.

Ir tai tik pradžia! Nuolat ieškome naujų sodo inovacijų ir šaltinių, patikimų, patikrintų ir vertingų trąšų bei augalų priežiūros produktų. Mūsų nuolat plečiantis asortimentas užtikrina, kad visada siūlome jums aukštos kokybės produktus. Mūsų parduotuvė leidžia paprastai apsipirkti visais sezonais: keli paspaudimai ar palietimai priartina jus prie geriausių braškių trąšų. Užsisakykite dabar su prieinamu pristatymu į namus ir mėgaukitės patogumu perkant internetu. Visada laukiame jūsų mūsų internetinėje parduotuvėje!