• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Braškių trąšos

Mes puikiai žinome, kad derliaus nuėmimas iš savo kultūros atneša daug džiaugsmo visiems sodininkams, todėl siūlome tik aukščiausios kokybės braškių trąšas. Pasitikėkite mumis ir pasinaudokite mūsų pasiūlymu, kad šiais metais derlių užaugintumėte gausius saldžių, skanių vaisių derlius. Patikrinkite, ką mes jūsų laukiame! Internetinė sodo sėklų rinka bendradarbiauja su vaisių ir daržovių gamintojais, kurie mėgaujasi populiarumu tarp ūkininkų ir sodininkų. Pristatome platų EC mineralinių NPK trąšų su asorti priedais ir 100% natūralių ekologiškų produktų, skirtų naudoti ekologiškose kultūrose, pasirinkimą.

„Target“ ekologiškas braškių, vynuogių ir vaisių krūmų trąšas ir to paties prekės ženklo skystas braškių trąšas praturtina dirvožemį humusu, subalansuoja jo mikroflorą naudingomis bakterijomis ir palaipsniui, efektyviausiai maitina vaisius turinčius augalus. Norėdami apsaugoti braškių augalus nuo maistinių medžiagų trūkumo, padidinti jų atsparumą ir padidinti derliaus potencialą, rinkitės visapusiškai veikiantį mineralinį „Florovit“ braškių ir laukinių braškių trąšą, „Agrecol“ braškių ir laukinių braškių „Hortifoska“ (fosforo-kalio trąšos sodo augalams). arba „Target“ braškių, aviečių ir laukinių braškių trąša su mikroelementais iš „Target“.

Tai toli gražu ne viskas, ką mes jums paruošėme! Mes nuolat ieškome naujų sodininkystės sprendimų ir užsisakome novatoriškų, patikrintų ir vertingų trąšų bei augalų priežiūros produktų. Štai kodėl mūsų pasiūla nuolat auga ir mes visada galime suteikti jums aukščiausios kokybės prekių. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti atsargų visiems sezonams: keli paspaudimai ar bakstelėjimai atskiria jus nuo geriausių braškių ir vaisių trąšų. Užsisakykite juos už prieinamą kainą pristatydami į namus ir sutaupykite laiko pirkdami internetu. Jūs visada esate laukiami mūsų internetinėje parduotuvėje!