Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Полуничні добрива

Ми добре знаємо, що збирання плодів із власних культур приносить багато радості всім садівникам, і тому ми пропонуємо тільки полуничні добрива найвищої якості. Повірте нам і скористайтеся нашою пропозицією, щоб зібрати рясні врожаї солодких, смачних фруктів ще цього року. Перевірте, що ми готуємо для вас! Інтернет-ринок садових насіння співпрацює з виробниками фруктів та овочів, які користуються популярністю серед фермерів та садівників. Цим ми представляємо широкий вибір мінеральних добрив EC NPK з різноманітними добавками та 100% натуральними органічними продуктами, призначеними для використання в органічних культурах.

Екологічне добриво полуниці, виноградної лози та фруктових чагарників від Target та рідке добриво полуниці тієї ж марки збагачують ґрунт перегноєм, збалансовують його мікрофлору корисними бактеріями та живлять плодоносні рослини поступово, найбільш ефективно. Щоб захистити суничні рослини від дефіциту поживних речовин, підвищити їх стійкість та підвищити врожайність, виберіть комплексні мінеральні добрива «Полуниця Флоровіт» та «Дика полуниця», полуниця «Агрекол» та «Дика полуниця Хортифоска» (фосфорно-калійне добриво для садових рослин). або цільове добриво полуниці, малини та дикої полуниці з мікроелементами від Target.

Це далеко не все, що ми підготували для вас! Ми постійно шукаємо нові рішення для садівництва та замовляємо інноваційні, перевірені та цінні добрива та засоби догляду за рослинами. Ось чому наша пропозиція постійно зростає, і ми завжди можемо надати вам товари вищої якості. Наш магазин дозволяє запастися на всі сезони: кілька кліків або кранів відокремлюють вас від найкращих полуничних та фруктових добрив. Замовляйте їх за доступною доставкою додому та заощаджуйте час завдяки Інтернет-магазинам. Ви завжди раді в нашому інтернет-магазині!

У цій категорії немає товарів