Çilekli gübreler

Kendi kültürlerinden meyve toplamanın tüm bahçıvanlara bolca neşe getirdiğini çok iyi biliyoruz ve bu nedenle sadece en kaliteli çilekli gübreler sunuyoruz. Bize güvenin ve bu yıl hala bol miktarda tatlı, lezzetli meyve mahsulü hasat etmek için teklifimizden yararlanın. Sizin için ne sakladığımıza bakın! Çevrimiçi Bahçe Tohumları Pazarı, çiftçiler ve bahçıvanlar arasında popüler olan meyve ve sebze üreticileri ile işbirliği yapmaktadır. Bu vesile ile, organik kültürlerde kullanılmak üzere tasarlanmış çeşitli katkı maddeleri ve% 100 doğal organik ürünler içeren geniş bir EC mineral NPK gübresi yelpazesi sunuyoruz.

Target'tan Çevre Dostu Çilek, Asma ve Meyveli Çalı Gübresi ve aynı marka Sıvı Çilek Gübresi toprağı humusla zenginleştirir, mikroflorasını faydalı bakterilerle dengeler ve meyve veren bitkileri kademeli, en etkili şekilde besler. Çilek bitkilerini besin eksikliklerinden korumak, direncini arttırmak ve mahsul verme potansiyellerini artırmak için kapsamlı bir şekilde çalışan Florovit Çilek ve Yabani Çilek Gübresi, Agrecol Çilek ve Yabani Çilek Hortifoska'yı (bahçe bitkileri için fosfor-potasyum gübre) seçin. veya Hedeften Mikrobesinler İçeren Hedef Çilek, Ahududu ve Yabani Çilek Gübresi.

Bu, sizin için hazırladığımız her şey değil! Sürekli olarak yeni bahçe çözümleri arıyoruz ve yenilikçi, test edilmiş ve değerli gübreler ve bitki bakım ürünleri sipariş ediyoruz. Bu nedenle teklifimiz sürekli artıyor ve size her zaman birinci sınıf kaliteli ürünler sunabiliyoruz. Mağazamız her mevsim stok yapmanızı sağlar: Birkaç tıklama veya musluk sizi en iyi çilek ve meyve gübrelerinden ayırır. Bunları uygun bir eve teslim ile sipariş edin ve çevrimiçi alışveriş sayesinde zamandan tasarruf edin. Online mağazamıza her zaman açığız!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor