• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Maasikaväetised

Mõistame, et viljade korjamine oma aiast pakub suurt rõõmu kõigile aednikele. Sellepärast pakume vaid kõrgeima kvaliteediga maasikaväetisi. Usaldage meid ja kasutage ära meie valikut, et saaksite sel aastal rikkalikku saaki magusatest ja maitsvatest maasikatest. Avastage, mida me teil pakkuda on! Veebipõllumajandusseemnete turg teeb koostööd tuntud puu- ja köögiviljakasvatajatega, keda armastavad nii talunikud kui ka aednikud. Oleme uhked mitmekülgse valiku üle, kuhu kuuluvad erinevate lisanditega EC-sertifitseeritud mineraalsed NPK-väetised ja 100% looduslikud orgaanilised tooted, mis sobivad suurepäraselt ökoloogiliseks põllumajanduseks.

Meie ökoloogilised maasika-, viinapuu- ja viljapõõsaste väetised sihtkohalt, samuti sama brändi vedel maasika väetis rikastavad mulda huumusega, tasakaalustavad selle mikrofloorat kasulike bakteritega ning toidavad viljakandvaid taimi tõhusalt ja järk-järgult. Maasikataimede kaitseks toitainete puuduste eest, nende vastupanuvõime suurendamiseks ja saagi suurendamiseks kaaluge mitmekülgset Floroviti maasika- ja metsmaasika väetist, Agrecoli maasika- ja metsmaasika Hortifoskat (fosfori-kaaliumväetis aiataimedele) või sihtkoha maasika-, vaarika- ja metsmaasika väetist mikroelementidega.

Ja see on alles algus! Otsime pidevalt uusi aiandusinnovatsioone ja hankime tõhusaid, tõestatud ja väärtuslikke väetisi ja taimehooldustooted. Meie pidevalt laienev valik tagab, et pakume alati teile tipptasemel tooteid. Meie poes on lihtne varuda kõikideks aastaaegadeks: mõne klõpsuga või puudutusega jõuate lähemale parimatele maasikaväetistele. Tellige nüüd taskukohase kodukohaletoimetamisega ja nautige veebipoodlemise mugavust. Te olete alati meie veebipoes teretulnud!