• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Maasikaväetised

Me teame väga hästi, et puuviljade koristamine omaenda kultuurist pakub kõigile aednikele palju rõõmu ja seetõttu pakume ainult kõrgeima kvaliteediga maasikaväetisi. Usaldage meid ja kasutage meie pakkumist ära, et sel aastal koristada rikkalikult magusaid ja maitsvaid puuvilju. Vaadake, mida meil teile varuks on! Veebipõhine aedseemneturg teeb koostööd puu- ja köögiviljatootjatega, kes naudivad populaarsust põllumeeste ja aednike seas. Tutvustame käesolevaga laias valikus EÜ mineraalseid NPK-väetisi, millele on lisatud erinevaid lisandeid ja 100% looduslikke orgaanilisi tooteid, mis on mõeldud kasutamiseks mahekultuurides.

Targeti keskkonnasõbralik maasika-, viinamarja- ja puuviljapõõsaväetis ning sama kaubamärgi vedel maasikaväetis rikastavad mulda huumusega, tasakaalustavad selle mikrofloorat kasulike bakteritega ja toidavad viljakandvaid taimi järk-järgult, kõige tõhusamalt. Maasikataimede toitainepuuduse eest kaitsmiseks, nende vastupidavuse suurendamiseks ja saagikuse suurendamiseks valige kõikehõlmav mineraal Floroviti maasika- ja metsmaasikaväetis, Agrecoli maasika- ja metsmaasika Hortifoska (fosfor-kaaliumväetis aiataimedele). või Target'i maasika-, vaarika- ja metsmaasikaväetis koos mikroelementidega.

See pole kaugeltki kõik, mille oleme teile ette valmistanud! Otsime pidevalt uusi aianduslahendusi ning tellime uuenduslikke, testitud ja väärtuslikke väetisi ning taimehooldustooteid. Seetõttu kasvab meie pakkumine pidevalt ja saame alati pakkuda teile esmaklassilisi tooteid. Meie pood võimaldab teil varusid osta kõigil aastaaegadel: paar klõpsu või kraani eraldab teid parimatest maasika- ja puuviljaväetistest. Tellige need taskukohase kojutoomisega ja säästke aega tänu veebipoodidele. Olete alati oodatud meie veebipoodi!