• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Saulėgrąžų sėklos

Atneškite saulę į savo sodą su saulėgrąžomis. Šios gyvybingos augalai ne tik puošia jūsų namų aplinką, bet ir siūlo daugybę privalumų jūsų virtuvei ir sveikatai. Saulėgrąžų sėklos yra pilnos nesočiųjų Omega-6 riebalų rūgščių, B vitaminų ir būtinų mineralų. Be to, iš šių sėklų gaunamas maistingas saulėgrąžų aliejus. Saulėgrąžos ne tik praturtins jūsų mitybą, bet ir pagyvins jūsų sodą, tuo pačiu pritraukdamos įvairių naudingų vabzdžių.

Ieškote įdomaus ir šviečiančio projekto vaikams? Rekomenduojame "Happy Garden" serijos saulėgrąžų sėklas. Šie augalai yra lengvai auginami ir neturėtų kelti jokių problemų nei jums, nei jūsų jauniems sodininkams. Sėklas galima derinti nuo rugpjūčio iki rugsėjo. Geriausiems rezultatams rekomenduojame nupjauti visą žiedų galvą arba žiedynus.

Suprantame, kad daigai yra maistinga užkandžių, labai vertinama tų, kurie rūpinasi sveika mityba. Norėdami patenkinti šiuos poreikius, siūlome saulėgrąžų sėklas, specialiai parinktas lengvam daigų auginimui namuose. Tai skanu ir maistinga priedas prie sumuštinių ir salotų.